Az egészséges konyha a schillertől - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (22)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Összes
- Új
- Antikvár/használt
- Első kiadás
- Aláírva
- Porzsák
- Ajánlat fényképe (8)
- Minden fizetési mód
- Előleg (15)
- Banki tervezet
- Bár (11)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (14)
- Utánvét (1)
- Postautalvány
- Banki átutalás (13)
- Számla (20)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és felett (21)
- (17)

Christine/Erich Tannenberg, Schiller:
Az egészséges konyha
Kapp Verlag Bensheim, 1976, 1976
Puhakötés. porvédő nélkül a cikk nemdohányzó háztartásból származik! ES2285 Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. Cikkszám: 283960.

Schiller Christine/Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha
Kapp Verlag Bensheim, 1976, 1976
Kiadás: 5 Kiadás: 5 kötött kiadás, karton, külső borító: enyhén használt Számok nyelve: német Súly grammban: 1240 keménytáblás, karton, külső borító: könnyű használt Nyomok. Kiadás: 5. tételszám: 38767.

Christine Tannenberg Erich Schiller
Az egészséges konyha A nagy szakácskönyv diétákkal fogyókúrás receptekkel
Keménykötésű kiadás. Azonnali szállítás Németországból. A termék súlya meghaladja az 1000 g-ot Fóliába kötve. Könyvtári példány bélyegzővel és matricával. Jó. Termékszám: 3339928 af.

Schiller Christine Tannenberg Erich
Az egészséges konyha A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával
Átlagosan dörzsölt oldalak: 559 Kötés: Keménykötésű képek: sok Nyelv: német 827 gr. Cikkszám: 31176.

Christine Schiller, ERich Tannenberg
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és lorie órával
p Bensheim 1972, OHKunstleder, kl 4 °, 558 oldal, 32 sokszínű lemez, rajzokkal, cikkszám: r35438.

Schiller, Christine/Tannenberg, Erich
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával
Bensheim, Kapp 1975 körül. 559 oldal illusztrációkkal. Orig. Félvászon, 8 ° méret. Formázott fej vágva, egyébként jó állapotban. Súly: 1,4 kilogramm. Szállítási költségek Németországban csak 2,50 EURO. Rendelési szám: B62612.

és Erich Tannenberg Dr., Schiller, Christiane:
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal és fogyókúrás receptekkel.
Bensheim. Kapp Verlag, 1976
Ismeretlen kötés. kint használati nyomokkal, nem dohányzó háztartásból származik! L11658 Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. Termékszám: 315238.

és Erich Tannenberg Dr., Schiller, Christiane:
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal és fogyókúrás receptekkel.
Bensheim. Kapp Verlag, 1976
Ismeretlen kötés. porvédő nélkül a cikk nemdohányzó háztartásból származik! G10050 Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. D'cikk: 311967.

Schiller, Christiane és Erich Tannenberg Dr.:
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal és fogyókúrás receptekkel.
Bensheim. Kapp Verlag, 1976
OPd. 540 pp Nyelv: német. Jól. Rendelési szám: 72950.

Schiller, Christine és Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha: a nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával.
Bensheim: Verlag Heinrich Kapp,
Keménykötésű laminált, 559 oldal: illusztrációk; 26 cm, borítás használati nyomokkal, használt, jó 21939 Nyelv: német Súly grammban: 1220. 5. kiadás. Jól. Termékszám: 6096758.

Schiller, Christine és Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha - a nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával.
Verlag Kapp, Bensheim, 1973
Keménykötésű kiadás. 559 pp. Jó állapotban. Enyhén barnára vágott, kalóriatartozékot tartalmaz. Nyelv: német Súly grammban: 1320. 4. kiadás Jó. Cikkszám: 535066.

Schiller, Christine és Dr. Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával.
Bensheim, Verlag Heinrich Kapp, 1972
4 ° (liter), keménytáblás. 32 négyszínű tábla, rajzok, táblázatok, tartalomjegyzék, irodalom és kulcsszavak, tárgymutató, illusztrált borító, az életkor miatt kissé sötétítve vágva, CSAK CSOMAGOLÁSÁNAK CSOMAGJÁBAN (= jelenleg 4,80 postaköltség, EU = 12). Más külföldi országok = 18! Ez a könyv a gyakorlatból származik és gyakorlati felhasználásra szolgál. Valódi és megbízható segítségnek kell lennie napjaink háziasszonyának, akinek élete és munkája sok szempontból eltér az életmódjától és az édesanyák étrendjétől is, hogy megfelelően és jól táplálja magát, a gyerekeket, a családot és a vendégeket. Nemcsak egészséges napokon, hanem beteg napokon is, amikor speciális étrendre van szükségük. Nyelv: német Súly grammban: 1270. Jó. Rendelési szám: 71665.

Schiller, Christine Tannenberg Erich és számos:
Az egészséges konyha A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával
Keménykötésű kiadás. A tárolás és a kopás enyhe, életkorhoz kapcsolódó jeleivel. W2-FE Nyelv: német Súly grammban: 771. Jó. Rendelési szám: 80622.

Christine és Erich Dr. Tannenberg, Schiller:
Az egészséges konyha - a nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával.
Verlag Kapp, Bensheim, 1973
Keménykötésű kiadás. Heinrich Kapp Verlag 1972: Christine Schiller és Dr. Erich Tannenberg - gb 557s. 18x25,5cm. - különböző borító 9U-DJLL-YCKU Nyelv: német Súly grammban: 500. Mint az új. Cikkszám: 41331.

Christine Schiller és Dr. Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha: diétákkal, fogyókúrás receptekkel, kalória- és joule-információkkal a könyvtárban;.
Bensheim: Kapp-Verlag, 1976 (szerzői jog), 1976
26 cm, keménytáblás, 5. kiadás: 81-100. Ezer,. Borító kissé ütközött és dörzsölt, egyébként nagyon jó állapotban, 559 oldal Német 1224g. D'cikk: 401325.

Schiller, Christine/Tannenberg, Erich.
Az egészséges konyha. A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával - 32 négyszínű táblával.
Verlag Heinrich Kapp, 1972., 1972
tiszta másolat Kérésre további képeket is el lehet küldeni. Az ár ÁFA-val rendelkezik Nyelv: német Súly grammban: 1420 559 S. Félréteggel kötött, 2. állapot, jó. Rendelési szám: 106079.

Schiller, Christine; Tannenberg, Erich;
AZ EGÉSZSÉGES KONYHA. A nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel, kalóriákkal és joule-kkal a könyvtárban.
Receptek, köztük: élesztő diétás kenés, mustárkenés, paradicsomvaj és még sok más. Feltétel: Fedje le a használat kisebb jeleivel, összességében NAGYON JÓ állapotban! Kulcsszavak: Christine Schiller, Étel és ital Feinschmecker & Gourmet, Feinschmecker & Gourmet 559 oldal, sok kép német 1210g Gr. 4 ° (35-40 cm), keménytáblás, vászonhuzat. Rendelési szám: 125315.

Christine és Erich Dr. Tannenberg, Schiller:
Az egészséges konyha - a nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával. 32 négyszínű panellel.
Verlag Kapp, Bensheim, 1976
Keménykötésű kiadás. A cikk nemdohányzó háztartásból származik! AM5898 Nyelv: német Súly grammban: 500. Jó. Cikkszám: 471236.

Schiller, Christine és Erich Tannenberg:
Az egészséges konyha: a nagy szakácskönyv diétákkal, fogyókúrás receptekkel és kalóriaórával. írta Christine Schiller és Dr. Erich Tannenberg
Bensheim: Verlag Heinrich Kapp,
4 °, keménytáblás. 559 oldal: illusztrációk; 26 cm-es, jó állapotú, használati jelekkel ellátott könyv, borítója kissé sérült, az életkor és a papír miatt kissé megbarnult, dedikáció a végpapíron 8527 Nyelv: német Súly grammban: 1270. 4. kiadás 41.-80. Ezer jó. Rendelési szám: 3516532.