Fizikai gyakorlat a walcher-nél - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (30)
  • Magazinok és folyóiratok
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Első kiadás
  • Aláírva
  • Porzsák
  • Ajánlat fényképe (12)

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (12)
  • Banki tervezet
  • Bár (8)
  • Csoportos beszedési megbízás
  • PayPal (13)
  • Utánvétes fizetés
  • Postautalvány
  • Banki átutalás (21)
  • Számla (20)

  • Minden eladó
  • és magasabb
  • és magasabb
  • és felett (29)
  • (21)

walcher-nél

Walcher

Fizikai gyakorlat

Teubner Stuttgart 1994, 1994

Puhakötésű, 8 ° -os, 415 oldalas sarkok minimálisan dörzsölve, elválasztva ez egy rendszeresen elkülönített könyvtári másolat a tudományos könyvtárból, a szokásos aláírással és bélyegzővel, a szövegben nincs jelölés-aláhúzás, a könyv jó - nagyon jó állapotban van. Külföldre történő szállítás, követési számmal biztosított. Cikkszám: 4364.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm

Fizikai gyakorlat .

Elegendő/elfogadható: Másolás teljes szöveggel és minden képpel vagy térképpel. A félcím vagy a fejléc hiányozhat. A burkolat vagy a kabát erős kopásjeleket mutathat./Leír egy könyvet vagy porvédőt, amely a teljes szöveges oldalakkal rendelkezik (beleértve a térképekkel vagy táblákkal ellátottakat is), de hiányozhat belőlapok, félcím stb. (Amit meg kell jegyezni). Kötés, porvédő kabát (ha van) stb. Is viselhető. Rendelési szám: M03519130165-B.

walcher, w

fizikai gyakorlat

teubner verlag, stuttgart, 1979

Puhakötés. oktáv orig. színes illusztráció. brossúra. jó példa. 408 oldal, sorozat: teubner-tankönyvek: fizika, 99 kísérlettel, 231 ábra, 15 táblázat a szövegben és egy melléklet, kissé megdörzsölve, egyébként jó 660 gramm, 4. átdolgozott kiadás. Jól. Rendelési szám: 022423.

gyakorlat

Walcher, W.,

Fizikai gyakorlat .

Stuttgart, B.G. Teubner, 1966

328 oldal használt könyv JÓ ELFOGADHATÓ állapotban. A kopás látható jelei, dörzsölve és ütközve, kisebb festés lehetséges. Használt könyv JÓ ELFOGADHATÓ állapotban, látható használati nyomok. Nyelv: német Súly grammban: 330. Cikkszám: 714207.

gyakorlat

Walcher, W.,

Fizikai gyakorlat .

Stuttgart, B.G. Teubner, 1966

328 oldal használt könyv JÓ ELFOGADHATÓ állapotban. A kopás látható jelei, dörzsölve és ütközve, kisebb festés lehetséges. Használt könyv JÓ ELFOGADHATÓ állapotban, látható használati nyomok. Nyelv: német Súly grammban: 330. Cikkszám: 714208.

walcher-nél

walcher, sz:

fizikai gyakorlat

Puhakötés. B. G. Teubner - 4. kiadás 1979: W. Walcher - Tökéletes tb WB-INNX-5LMO Nyelv: német Súly grammban: 500. Jó. Rendelési szám: 111120.

fizikai

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat

B.G. Teubner, Stuttgart, 1966

Keménykötésű kiadás. 328 p. 1i1m Nyelv: német Súly grammban: 400. Jó. Cikkszám: 29685.

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat .

Stuttgart, B. G. Teubner., 1974

3., átdolgozott és kibővített kiadás, 21 cm, 378 oldal, 108 kísérlettel, 225 ábrával, 16 táblázat a szövegben és egy táblázat melléklet, karton. Nagybetűk és élek dörzsölve, kézzel írt cím és névbejegyzés a címlapon, jó állapotban. Teubner fizikai könyvek. Nyelv: német. Termékszám: 36854AB.

fizikai

Walcher, Wilhelm

Fizikai gyakorlat .

Megfelelő/jó: Könyv vagy porvédő kabát átlagos állapotban, nyomokkal, de teljes oldalakkal./Leírja az átlagos WORN könyvet vagy porvédőt, amelyen minden oldal szerepel. Rendelési szám: M03519230380-G.

gyakorlat

Walcher, W.

Fizikai gyakorlat

Puha fedél. 3., átdolgozott és kibővített kiadás 1974; 108 próbálkozással, 225 ábrával, 16 táblázattal a szövegben és egy táblázatmelléklettel; 378 p., Puhakötésű, állapot: jó állapotú, öntapadó fóliával kötött, néhány fejezet jelöléssel, formátum: 20,5 x 14 cm. Jól. Cikkszám: 1574.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat .

B.G. Teubner, Stuttgart, 1966

Kartondoboz. Állapot: jó példány. 328 oldal német 450g. Cikkszám: 484821.

gyakorlat

W. Walcher

Fizikai gyakorlat

B.G. Teubner, Stuttgart 1966, 1966

328 oldal, bekötve, mint az új. Cikkszám: 18588.

Wilhelm Walcher

Fizikai gyakorlat

Teubner B.G. GmbH 2006. aug

Puhakötés. Új - A fizika, a természettudományok, a mérnöki és az orvostanhallgatók számára ez a bevált könyv ideális bevezetést kínál a fizikai gyakorlatba. 416 pp német. Új. Rendelési szám: 9783835100466.

walcher-nél

Walcher, W [ilhelm]:

Fizikai gyakorlat .

Stuttgart, B. G. Teubner., 1971

2., átdolgozott és kibővített kiadás, 21 cm, 366 oldal, 104 kísérlettel, 215 ábra, 16 táblázat a szövegben és egy táblázatmelléklet, puhafedeles. Borító, élek és sarkok dörzsölve, a könyvtömb többször megtört a hajtásban (semmi laza), ezért néhány oldal kiáll, kézzel írt névbejegyzés a végpapíron, elfogadható állapot, jó munkamásolat. Teubner fizikai könyvek. Nyelv: német. Cikkszám: 15928AB.

fizikai

Walcher, Dr. Ing. W .:

Fizikai gyakorlat

Stuttgart, B. G. Teubner, 1967

178 kép, 96 próbálkozás, 10 táblázat, 1 táblázat melléklet, 328 oldal keménytáblás, teljes bőr fehér, kék, kopott, kissé dörzsölt, könnyű vezető, az élek kissé megdöbbentek, a könyv teste felül poros, az oldalak kissé megbarnultak, a ceruza belseje hátulja, jó általános állapot Nyelv: német . Cikkszám: 18190.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm és Matthias Elbel,

Fizikai gyakorlat .

328 S. Volt Könyvtári másolat a szokásos szolgáltatásokkal, például aláírással és bélyegzővel Mérsékelt kopás és tárolás jelei. A szöveg tiszta, kivéve néhány lehetséges aláhúzást. Jó munkadarab. Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 1104361.

walcher-nél

Walcher, W. és más szerzők

Fizikai gyakorlat

Teubner Verlag, Stuttgart, 1971

Puhakötés. Puhakötésű borító. ISBN: 3519130165 - Puhakötésű könyv, jó állapotban - - Megjelenés éve: 1971 - Puhakötésű, 366 oldalas - - Tárgymutató: 150 0,0. Jó könyvállapot. Rendelési szám: 217269.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat. Teubner tanulmánykönyvek.

Keménykötésű. 368 p .: Számos grafikon. Darst.; 20 cm, esetenként színes festék, egyébként jó állapotú. Nyelv: német Súly grammban: 760. 2., átdolgozva. és exp. Kiadás cikkszáma: 581562.

gyakorlat

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat (Teubner Study Books Physics)

Vieweg + Teubner Verlag, 1985

428 oldal Jól megőrzött példány, felhasználási nyomokkal (ez azt jelentheti: a könyvnek normál olvasási deformációja lehet, például a gerinc ráncai, enyhe elsötétedése vagy hasonlók, vagy bár sértetlen, hibás példányként van megjelölve, és a szövegben megjegyzés vagy aláhúzás is jelen lehet Mindez a FOGADOTT JÓ kategóriába tartozik. Mindenesetre az árnak és az állapotnak megfelelően jó állapotban volt. és FIGYELEM: A borítók eltérhetnek az ábrázolt borítótól, a kiadások pedig eltérhetnek a saját képeimnél említettektől (KIVÉVE a saját képeimnek (azok, amelyeknek függőleges könyvei fekete háttér előtt vannak, mint egy színpadon) A SAJÁT KÉPEK MEGHATÁROZHATÓK A KÖZLEMÉNYRE, KIADÁSRA ÉS Takaróra 142c-1120 Nyelv: német Súly grammban: 477 14,0 x 2,2 x 21,6 cm, papírkötésben. Jól. Rendelési szám: 637815.

walcher-nél

Walcher, W.:

Fizikai gyakorlat. Teubner fizika könyveket tanul .

Stuttgart 1971; B.G. Teubner, 1971

2., átdolgozott és kibővített kiadás; 366 p. kartondoboz.; 13,5x20,5cm. Ugyanott. kissé friss; A papír kissé elsötétült; egyébként jó állapotú. Rendelési szám: 15607.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat. Teubner Tanulmánykönyvek: Fizika

Stuttgart: Teubner Verlag; 1989

Puhakötés. 415 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli; A vágás és a borítás kissé koszos; a könyv egyébként jó állapotú és korának megfelelő. A fedél szélei kissé össze vannak ütve és kopottak. Nyelv: német Súly grammban: 550. 6., átdolgozva. és a kiegészítő kiadás jó. D'cikk: 1656505.

walcher-nél

Walcher, Wilhelm:

Fizikai gyakorlat (Teubner Study Books Physics)

Vieweg + Teubner Verlag, 1985

Puhakötés. 428 oldal Teubner - 5. kiadás. 1985: W. Walcher - tb 3D-OV35-2VZ4 Nyelv: német Súly grammban: 200. Jó. Rendelési szám: 257782.

fizikai

Walcher, Wilhelm

Fizikai gyakorlat (Teubner Study Books Physics)

Megfelelő/jó: Könyv vagy porvédő kabát átlagos állapotban, nyomokkal, de teljes oldalakkal./Leírja az átlagos WORN könyvet vagy porvédőt, amelyen minden oldal szerepel. Rendelési szám: M03835100467-G.

gyakorlat

Walcher, Wilhelm (szerző):

Wilhelm Walcher, gyakorlati fizika tanfolyam/9. kiadás

Puhakötés. 415 oldal Wilhelm Walcher, Praktikum der Physik, Teubner Verlag, Puhakötésű könyv, 2006. évi 9. kiadás, 415 oldal, használt, csak a használat enyhe jelei, jó állapotúak, nincsenek bejegyzések és jelölések. Nyelv: német Súly grammban: 716. 9. kiadás (narancssárga borító). Jól. Cikkszám: 15744.

fizikai

Walcher, Prof. Dr.-Ing. Dr. Rer. Nat. H.c. Wilhelm

Fizikai gyakorlat (Teubner Study Books Physics)

Vieweg + Teubner Verlag, 1992

Megfelelő/jó: Könyv vagy porvédő kabát átlagos állapotban, nyomokkal, de teljes oldalakkal./Leírja az átlagos WORN könyvet vagy porvédőt, amelyen minden oldal szerepel. Rendelési szám: M03519030381-G.

Walcher, W.

Gyakorlati fizika tanfolyam, 108 kísérlet, 225 ábra, 16 táblázat a szövegben és annak melléklete

Puhakötés. P. 378 olyan jó, mint az új példány - semmi jele az olvasásnak vagy a kopásnak. Legyen egészséges Nyelv: német Súly grammban: 750. 3. átdolgozott és bővített kiadás. Cikkszám: 19178.

fizikai

Walcher, Wilhelm:

Gyakorlati tanfolyam a fizikában: 88 kísérlet, 14 táblázat a szövegben, táblázatmelléklet és az elemek kihajtható periodikus táblázata. Teubner tanulmánykönyvek: fizika; Tankönyv: fizika

Stuttgart; Lipcse; Wiesbaden: Teubner, 2004

Puhakötésű; 415 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli. A vágás és a borítás kissé piszkos, az élek rosszul ütköznek, a mintát elfogadható állapotban használják. Nyelv: német Súly grammban: 495. 8., átdolgozva. Ed. Jó. Rendelési szám: 1421145.

gyakorlat

WALCHER, Wilhelm

Fizikai gyakorlat. 8. Felülvizsgált A. Wiesbaden, Teubner (2004). 126 14. ábra 1. táblázat: színes összecsukható lemez. 415 S. OKart. (A sarkok kissé megdőltek, egyébként jó állapotban voltak) - 88 próbálkozással.

fizikai

Dr. Ing. W. Walcher:

Fizikai gyakorlat. 96 kísérlettel és 178 képpel, 10 táblázat szövegben és táblázatmelléklet.

Stuttgart, B. G. Teubner Verlag., 1966

Keménykötésű kiadás. 328 oldal. Barna oldalak Kérjük, saját maga fizessen a PayPal-on! Jelentkezzen be a PayPal szolgáltatásba. Kattintson a "Pénz küldése" gombra. A PayPal-címem megvásárolható a gmail com-on. Nagyon köszönöm! Nyelv: német Súly grammban: 450. Jó. Rendelési szám: 1118518.

gyakorlat

Prof. Dr. Wilhelm Walcher Matthias Elbel Wolfgang Fischer Richard Sturm Richard Thielmann Wolfgang Zimmermann

Fizikai gyakorlat (Teubner Study Books Physics) Prof. Dr. Wilhelm Walcher (szerző), Matthias Elbel (szerző), Wolfgang Fischer (szerző), Richard Sturm (szerző), Richard Thielmann (szerző), Wolfgang Zimmermann Beilleszkedik a fizikai gyakorlat alapjaiba, kísérletek és értékelés. A fizika, a természettudományok, a mérnöki és az orvostanhallgatók számára ez a könyv ideális bevezetést kínál a fizikai gyakorlatba. A fizika gyakorlati alkalmazásainak jó és részletes bemutatása itt található. Az olvasó tippeket kap a legváltozatosabb területekről, hogyan lehet számos kérdésre megválaszolni az alapvető fizikai kapcsolatokat és azok értelmes alkalmazását. Rövid bevezetés van az egyes módszerekhez, majd megfontolásokat kell végezni a kísérlet elvégzéséhez és az értékeléshez. Az értékeléshez szükséges összefüggések benne vannak, így az olvasó a gyakorlati felhasználás teljes eszközének tekinthető

Vieweg + Teubner Verlag Edition: 9, überarb. 2006. évi kiadás (2006. augusztus 25.), 2006