Richárd Kapferer - ZVAB - hipokratész művei
- Minden típusú termék
- Könyvek (32)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Összes
- Új
- Antikvár/használt
- Első kiadás
- Aláírva
- Porzsák
- Ajánlat fényképe (12)
- Minden fizetési mód
- Előleg (24)
- Banki tervezet
- Bár (11)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (18)
- Utánvét (1)
- Postautalvány
- Banki átutalás (19)
- Számla (27)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és felett (29)
- (21)

Kapferer, Richard .
Hippokratész alapozója. Részletek az írásgyűjteményből A Hioopkrates művei.
Hippokrates-Verlag Marquardt & Cie., Stuttgart, 1943
kemény borító. 355 p. (23,5 cm) füzet. 1. kiadás barnás hátlap, barnult papír, barnult elülső végek; egyébként jó állapotú. Cikkszám: 48184.

Kapferer, Richard:
Hippokratész alapozója. Részletek a "Hippokratész művei" betűtípus-gyűjteményből.
Stuttgart, Hippokrates-Vlg., 1943
23,5 x 15,5 cm, OHLn. 355 p., Jó állapotban van. Me Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 28492.

Kapferer, Richard:
Hippokratész alapozója. Kivonatok az írások gyűjteményéből, Hippokratész műveiből .
355 p. Borító dörzsölve. Hátfoltos. Tiszta belül. Jó példány az olvasáshoz. Nyelv: német Súly grammban: 550 24 x 16 cm, félvászon porvédő nélkül. Termékszám: 21225.

Kapferer, Richard:
Hippokratész alapozója. Részletek a betűkészletből - Hippokratész művei .
Stuttgart: Hippokrates Verlag, 1943
355 S. Használt: borító dörzsölve, papír megbarnult, egyébként jó. Nyelv: német Súly grammban: 550. Elfogadható. Rendelési szám: 108437.

Kapferer, Richard:
Hippokratész alapozója. Részletek az írásgyűjteményből: Hippokratész művei .
Stuttgart, Hippokrates-Verlag, 1943
355 oldal Az egyik sarok kissé összenyomva, poros. Nyelv: német Súly grammban: 700 Gr.-8 °, eredeti félvászon szalag. Cikkszám: 29623.

Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész alapozója. Részletek a "Hippokratész művei" betűtípus-gyűjteményből.
Stuttgart, Marquardt & Cie., (C) 1943., 1943
24 cm, félvászon huzat. 355 p., Borító kissé friss és rózsaszínű. Bélyeg a szándékon. Színes aláhúzás a szövegben. Nyelv: német Súly grammban: 800. Cikkszám: 46414.

Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész alapozója. Részletek az írásgyűjteményből: Hippokratész művei .
Stuttgart, Hippokrates Vlg., 1943
Méret 8 °. OHLn. 355 p. Hátul szakadt, egyébként jó állapotú. Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 21701.

Kapferer, Richard (szerk.)
Hippokratész művei. 13. rész: Jóslatok, 1. könyv; Koische jóslatok.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1936
Puhakötés. 108 p., 24 cm, elülső oldal jelölésekkel, barnás, hátulja kissé sérült az alsó szélén. Nyelv: deu. Jól. Cikkszám: 5095-001.

Kapferer, Richard (Szerk.)
Hippokratész művei. 10. rész: A válságok; a kritikus napok; Prognostikon.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1934
Puhakötés. 75 p., 24 cm, fedőlap jelölésekkel, barnás, alsó perem foltos és sérülésekkel. Nyelv: deu. Jól. Rendelési szám: 5095-023.

Kapferer, Richard (szerk.)
Hippokratész művei. 2. rész: A gyógyítás régi (bevált) művészete: A művészet.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1934
Puhakötés. 59 p., 24 cm, borítás jelöléssel, barnás. Nyelv: deu. Jól. Rendelési szám: 5095-024.

Kapferer, Richard (szerk.)
Hippokratész művei. 3. rész: Az étrend (életrend) akut betegségekben; 1. és 2. könyv.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1934
95 p., 24 cm, fedőlap jelölésekkel, barnulva. Nyelv: német. Jól. Rendelési szám: 5095-006.

Kapferer, Richard (szerk.)
Hippokratész művei. 8. rész: A mirigyek; az emberek helyei; a folyadékok és alkalmazásuk.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1936
Puhakötés. 108 p., 24 cm, címlapos címlap, borító kissé foltos, barnás, sarka kissé gyűrött. Nyelv: deu. Jól. Rendelési szám: 5095-026.

Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész művei. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. V. kötet: 23-25. Rész.
Stuttgart, Hippokrates Vlg., 1933
Keménykötésű. 133/137/156/100 o., 24 cm, használati nyomokkal borítva. Nyelv: német Súly grammban: 1360. Cikkszám: 559040.

Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész művei. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. Kötet: 8–12. Rész
Stuttgart, Hippokrates Vlg., 1933–40., 1933
Keménykötésű. 108/95/103/1350 p., 24 cm, fedése enyhe használati nyomokkal. Nyelv: német Súly grammban: 1335. Cikkszám: 559041.

Kapferer, Richard (szerk.).
Hippokratész művei - IV. Kötet, 19–22. Rész. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban.
Stuttgart. Hippokrates- Verlag Marquardt & Cie., Dátum nélküli.

Kapferer, Richard (szerk.)
Hippokratész művei. 12. rész: A járványos betegségek (a gyakori betegségek) hét könyvben, 4. - 7. könyv.
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1934
Puhakötés. 135 p., 24 cm, címlapokkal ellátott címlap, barnás, alsó vágott széle foltos. Nyelv: deu. Jól. Rendelési szám: 5095-028.

Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész művei. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. 5. rész: A szelek, a szent betegség.
Stuttgart, Hippokrates-Vlg., 1934
24,5 x 17,5 cm, doboz 65 o. Fraktur, név a címlapon, jó állapotban. Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 28075.

Kapferer, Richard (Szerk.)
Hippokratész művei. 10. rész: A válságok/A kritikus napok/Prognostikon A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban
Hippokrates-Verlag, Stuttgart, 1934
1. kiadás. 75 oldal. OBr. OU-val, nagy oktáv, 75 p. megsárgult, egyébként tisztességes példány. Cikkszám: cnr13406.

Kapferer, Richard (szerk.).
Hippokratész művei. [Köt. 6: Levegő, víz és helyszín.] A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban Georg Sticker professzor közreműködésével.
Stuttgart-Lipcse Hippokratész, 1934
84 Lásd: Or Broschur. Nyelv: német 0. Cikkszám: 2170AB.

Kapferer, Richard [szerk.].
Hippokratész Hippokratész művei. IV. Kötet (4) 19. - 22. rész A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. G. Matrica közreműködésével.
Stuttgart, Hippokrates-Verlag, 1936
kb. 500 oldal. Cserzett. A fedelet csak enyhén dörzsölje, nagyon kevés kopás jeleivel. Név bejegyzés (bélyegző). Valamikor a szándék szakmailag megjavult. Jól. Nyelv: német Súly grammban: 1247 24,5 cm, keménytáblás, vászon, keménytáblás. Kötet 4. Jó. Cikkszám: 1267.

Kapferer, Richard [szerk.].
Hippokratész Hippokratész művei. III. Kötet (3) 13-18. Rész A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. G. Matrica közreműködésével.
Stuttgart, Hippokrates-Verlag, 1936
kb. 500 oldal. Cserzett. A fedelet csak enyhén dörzsölje, nagyon kevés kopás jeleivel. A névbejegyzés (bélyegző) szándékát valamikor szakszerűen kijavították. Jól. Nyelv: német Súly grammban: 1283 24,5 cm, keménytáblás, keménytáblás, vászon. Kötet 3. Jó. Cikkszám: 1268.

Kapferer, Richard [szerk.].
Hippokratész Hippokratész művei. Kötet 1. rész 1-7. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. G. Sticker és mások közreműködésével.
Stuttgart, Hippokrates-Verlag, 1933
kb. 450 oldal. Név bejegyzés (bélyegző). Cserzett. A fedélen több apró kopásjel látható. Szinte nagyon jó. Jól. Nyelv: német Súly grammban: 1130 24,5 cm, keménytáblás, keménytáblás, vászon. 1. kötet, 1–7. Rész, jó. Cikkszám: 1265.

Kapferer, Richard (szerk.).
Hippokrates művei - V. kötet, 23-25. Rész és Anton Fingerle "Hippokratész levelei" kiegészítő része. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban.
Stuttgart. Hippokrates- Verlag Marquardt & Cie., Dátum nélküli.

Hippokratész; Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész művei. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. Kötet, 8–12. Rész.
Stuttgart, Hippokrates-Verlag Marquardt & Cie., 1933–40., 1933
(2 lap), kb. 516 oldal. Eredeti vászonszalag, hátoldalán aranypecsétes címmel (kissé dörzsölve és ütközve). Jó állapotban. Tartalmaz: A mirigyek; Az emberek helyei; Folyadékok és használatuk; Die Diet (életrend akut betegségekben, 1. és 2. könyv; A válságok; A kritikus napok; Prognosticon; A járványos betegségek (a gyakori betegségek) hét könyvben. Nyelv: német. Cikkszám: 7018EB.

Hippokratész; Kapferer, Richard (szerk.):
Hippokratész művei. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban. III. Kötet, 13-18. Rész.
Stuttgart, Hippokrates-Verlag Marquardt & Cie., 1933–40., 1933
(2 lap), kb. 596 o. Eredeti vászonszalag, a hátoldalán aranybélyegzett címmel (kissé dörzsölve és ütközve). Jó állapotban. Tartalmazza: korábbi felmérések 1. könyv; Koische előzetes megkeresései; Hippokratészi tételek (aforizmák); Az anatómia; A csontok jellege; A hús; Előzetes felmérések 2. könyv; A mag - a gyermek válása; A szív; Őrültség - veszettség; A hellebore alkalmazás; Szenvednek; A betegségek. Nyelv: német. Rendelési szám: 7020EB.

Hippokratész: Richard Kapferer Kapferer és Richard:
Hippokratész -Fibula: Részletek a d. Írásgyűjtemény: Hippokratész művei. Hippokratész. Szerkesztette Richard Kapferer
Stuttgart: Hippokrates-Verl., 1943
Fél vászon. 355 pp .; 8. gr. Herbert Wimbauer (1944-2012) antropozófiai író, filozófus és kiadó birtokából, tulajdonosi bejegyzésével, peremei kissé megdörzsölődtek/összeütköztek, füstszag, megsárgult, oldalsó barnulás okozta papír /// Location Wimregal. MIR-002093 Nyelv: német Súly grammban: 705. Cikkszám: 133993.

Hippokratész és Richard [szerk.] Kapferer,
Hippokratész művei. II. Köt. 8. - 12. rész. A hippokratészi írásgyűjtemény új német fordításban.
Stuttgart: Hippokrates Verlag Marquardt, 1936
Vászon. különálló Számol Orig. Ágynemű. Korábbi Könyvtári másolat mérsékelt tárolási és öregedési jelekkel A szöveg tiszta. 2. kötet (8. - 12. rész) egymástól. Nyelv: német Súly grammban: 1530. Cikkszám: 1002593.

Hippokratész és Richard Kapferer:
Hippokratész művei - 6 - 20. rész, 4 kötetben: 1. rész 6-10/2. rész 11-15/3. rész 16-19/4. rész 20.
Stuttgart: Hippokratész, 1934 - 1936., 1934
Fél vászon. Összesen 1400 oldal [szept. Gróf.] Jó vagy közepes állapot. Könyvtári másolatok, könyvtári kötésekkel, bélyegzőkkel, a megfelelő jegyzetekkel és aláírással a hátoldalon. A 3. és 4. kötet több javított oldallal: mögött ragasztva, a széleken átragasztva, néhány szövegrész átlátszóan - mindkét kötet oldalai részben gyűrődtek. Az oldalak egyébként tiszták, aláhúzás nélkül. Régi német írás/Fraktur. Különböző borítók és négyes kötet, különböző formátummal. Nyelv: német Súly grammban: 3300. Cikkszám: 92513.