Diéta nélkül megy a por - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (38)
  • Magazinok és folyóiratok
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Összes
  • Új
  • Antikvár/használt

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (22)
  • Banki tervezet
  • Bár (21)
  • Csoportos beszedési megbízás
  • PayPal (23)
  • Utánvétes fizetés
  • Postautalvány
  • Banki átutalás (28)
  • Számla (34)

  • Minden eladó
  • és magasabb
  • és magasabb
  • és magasabb
  • (29)

diéta

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti!

"Bertelsmann Club; 1994", 1994

Keménykötésű, karton, külső borítás: használt fény Lánctalpak, porvédő kabát: alacsony használt Traces porvédő kabát: alacsony használt Nyomok Nyelv: német Súly grammban: 750 keménytáblás, dobozos, külső borítója: enyhén használt. Lánctalpak, porvédő kabát: alacsony használt Nyomok. Cikkszám: 41776.

megy

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti

Bécsi Könyvklub Donauland Kremayr & Scheriau, 1994

Keménykötésű kiadás. 367 oldal Club Premiere RS-JFC8-2JPO Nyelv: német Súly grammban: 721. Jó. Cikkszám: 226404.

Susan híresség:

Diéta nélkül is megteheti

Zabert Sandmann, 2001, 2001

Puhakötésű, apróbb nyomok. 448 oldal papírkötés, apróbb nyomok Nyelv: német Súly grammban: 600. Cikkszám: 84161.

nélkül

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti!

Bécs, könyvklub. 1994

Karton képeskönyv. Jól gondozott használt/antikvár példány. Az életkorra való tekintettel jó állapotú. Korszerű, biztonságos és világszerte történő szállítás. Mindig a mellékelt számlával szállítjuk. 904302.01 Nyelv: német Súly grammban: 500. Jó. Cikkszám: 415719.

Powter Susan

Susan Powter:

Diéta nélkül is megteheti!

Club Pocket Books, 1994, 1994

Puhakötés. 448 oldal papírkötés Nyelv: német Súly grammban: 450. Cikkszám: 103295.

diéta

Powter, Susan:

Susan Powter: Diéta nélkül is megteheti!

Gьtersloh, Bertelsmann, 1994

Keménykötésű kiadás. A cikk nemdohányzó háztartásból származik! DM1337 Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. Cikkszám: 627365.

megy

Powter, Susan és Eric D. Lombert;

Diéta nélkül is megteheti!

Bécs, Donanland Kremajr és Scheriau könyvklub, 1994

24 cm, keménytáblás/karton borító. 367 oldal, borítja az éleket dudorokkal, a könyv jó, használt állapotban van. Ez a könyv elmagyarázza, hogy miért nem sikerül az összes diéta 98 ​​százaléka, miért nem tesz semmit a kalóriaszámolás, miért nem leszel fitt, ha a fitnesziparra hagyod, miért A kudarcát előre beprogramoztuk, miért nem fogyok a Me emer diétával? Megmutatja, mennyire könnyű meghozni azokat a döntéseket, amelyek jobb megjelenést és érzést fognak nyújtani Önnek, hogyan kell többet enni és kevesebbet mérni, hogyan kell gyakorolni testtömegétől, életkorától vagy fittségi szintjétől függetlenül - hogyan kell enni, lélegezni és jobban mozogni, hogyan lehet megállítani a tünetek ugratását és a problémák végleges megoldását. (borítékból) 4q1a Nyelv: német Súly grammban: 750. Cikkszám: 41415.

diéta

Susan Powter

Diéta nélkül is megteheti; Fitness, légzés, étkezés

München, Heyne; 1998; 5. kiadás, 1998

A tömeg grammban: 500 448 oldal, 8 °/papírkötésű, használt, jó állapotban, élek aprítva. Cikkszám: 12139L.

zvab

Powter, Susan

Fogyókúra nélkül működik! Fitness, légzés, étkezés

Heyne Verlag, a kiadás helye: Mьnchen, 1993

Puhakötés. Puhakötésű borító. ISBN 3453122518 - papírkötésű, jó állapotú - megjelenés éve: 1993 - papírkötésű, 440 oldalas. Index: 166 0,0. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 143834.

Powter Susan

Powter, Susan

Diéta nélkül is megteheti - fitnesz, légzés, étkezés

Heyne Verlag, a kiadás helye: Mьnchen, 1997

Puhakötés. Puhakötésű borító. ISBN 3453122518 - puhakötésű, jó állapotú - megjelenés éve: 1997 - papírkötésű, 445 oldalas. Index: 166 0,0. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 153448.

megy

Powter, Susan

Diéta nélkül is megteheti! - Fitness, légzés, étkezés

Nyelv: német Súly grammban: 500 448 oldal, papírkötészeti engedély a bécsi Donauland Kremayr & Scheriau könyvklubtól, a Bertelsmann Clubtól, a Rheda-Wiedenbrück-től és a kapcsolódó könyvkluboktól Ill. 18 cm jó állapotú. Puhakötésű licenckiadás 0. Cikkszám: 1033057.

diéta

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti! Fordította: Eric Lombert.

Gьtersloh, Bertelsmann, (c) 1994., 1994

24 cm, kötött Pp., SU. Ill., 367 p., SU és egy kicsit nem friss, egyébként jó állapotú Nyelv: német Súly grammban: 850. Engedélyezett kiadás. Cikkszám: 49675.

zvab

Powter, Susan:

Fogyókúra nélkül működik! Fordította: Eric D. Lombert.

Gьtersloh: Bertelsmann Klub; Bécs: Donauland Kremayr és Scheriau könyvklub; Stuttgart: Dt, 1994

OU, karton fedél. P. 367 S .: Ill .; 24 cm-es klubpremier. Enyhe kopás jelei. Nyelv: német Súly grammban: 706. Cikkszám: 4051.

zvab

Powter, Susan:

Együnk: 150 recept a sikeres könyvhöz "Diéta nélkül is megteheted".

keménytáblás, keménytáblás. O .: 192; Ill. Vonal és szám az elülső vágáson, egyébként jó állapotban. Nyelv: német Súly grammban: 560 Rövidítetlen könyvklub engedélyezett kiadás. Jól. Cikkszám: 229950.

zvab

Powter, Susan:

Együnk - 150 recept egy sikeres könyvhöz: Meg lehet csinálni diéta nélkül is

Zabert Sandmann Verlag, 1998

a használat és az olvasás enyhe nyoma, nyelv: német Súly grammban: 536 21,8 x 15,8 x 2,0 cm, keménytáblás. Jól. Cikkszám: 51305.

diéta

Powter, Susan:

Együnk - 150 recept egy sikeres könyvhöz: Meg lehet csinálni diéta nélkül is

Zabert Sandmann Verlag, 1998

Keménykötésű/karton szalag. 192 oldal Zabert & Sandmann Verlag 1998, keménytáblás, 192 oldal, belső oldalak: enyhe nedvességhullámok, az utolsó két oldal alul világos nedvességhasználati jellel, szöveges oldalak esetenként enyhe használati jelekkel, a könyv használatának/tárolásának kisebb jeleivel vágva, borítója még mindig nagyon jó, - (belső: 29E/étel és ital/fehér/keménytáblás/súly: kb. 630 g) Nyelv: német Súly grammban: 550. Jó. Rendelési szám: 10403.

Powter, Susan:

Együnk! 150 recept a sikerkönyvhöz> Diéta nélkül is megteheti 9783924678555

192 oldal sarka enyhén ütközött, vágott és kissé megbarnult, egyébként jó állapotban. ISBN: 9783924678555 Nyelv: német Súly grammban: 562 21,8 x 15,8 x 2,0 cm, keménytáblás. 1. kiadás. Jól. Rendelési szám: 701997.

Powter, Susan:

Fogyókúra nélkül működik! Heyne-könyvek: 08, Heyne-tanácsok; 5120

Kartonszalag, porvédő kabát, jó állapotú Nyelv: német Súly grammban: 1100 O-cím: Állítsd meg az őrültséget! Fitness, légzés, étkezés; hogy Susan Powter több mint 100 fontot leadott. Ill., Első kiadás, EA, 367 o., EA 4 ° OU. Jól. D'cikk: 211047.

Powter Susan

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti! (Fitnesz, légzés, étkezés) - Heyne-Ratgeber 08/5120

A test 443 oldala szent ruha, benne lépünk be az életbe és benne hagyjuk el az életet, mindig félelemmel, kövérséggel - az őrület végével kell kezelni. Élvezze a változásokat, a függelékben: Élelmiszerek zsírtartalma Me 20510 Nyelv: német Súly grammban: 550 8 ° TB., Ill. Kötés, friss példány. 5. kiadás. Cikkszám: 19917.

megy

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti! Fordította: Eric D. Lombert/Klubpremier.

Gьtersloh: Bertelsmann Club - Bécs: Donauland Kremayr és Scheriau Könyvszövetség - Stuttgart: Német Könyvszövetség [többek között], 1994

367 p .: Illusztrációk; 24 cm x 16,5 cm. Állapot: nagyon jó, enyhe kopásnyomok. 40c Nyelv: német Súly grammban: 715 keménytáblás/karton borító, keménytáblás, porvédő kabát. Cikkszám: 43292.

Powter Susan

Susan Powter

Együnk - 150 recept egy sikerkönyvhöz: Meg lehet csinálni diéta nélkül is

Keménykötésű kiadás. Azonnali szállítás Németországból. A cikk súlya legfeljebb 1000 g. Nagyon jó. Termékszám: 3367844 bv.

nélkül

Susan Powter:

Együnk: 150 recept a sikerkönyvhöz: Diéta nélkül is megteheti;.

22 cm-es keménytáblás, borítása kissé ütközött és dörzsölt, egyébként nagyon jó állapotban, 192 oldal; Német 558g. Termékszám: 216681.

nélkül

Powter, Susan:

Együnk! 150 recept a sikeres könyvhöz "Diéta nélkül is megteheted".

München, Verlag Zabert Sandmann, 1997

Mérete -8 °, keménytáblás/karton borító. 192 oldal illusztrációkkal. Elülső borító két nagyon kicsi gyűréssel, egyébként jó példány. Nyelv: német Súly grammban: 600. 2. kiadás. Rendelési szám: 126820.

nélkül

Powter, Susan:

Diéta nélkül is megteheti! Hagyd abba az őrültséget! Fordította: Eric D. Lombert

Gьtersloh: Bertelsmann Klub; Bécs: Donauland Kremayr és Scheriau könyvklub; Stuttgart: Dt. Bucherbund [et al.], 1994

Keménykötésű/karton fedél. 367 pp .: Ill .; 24 cm A könyv nagyon jó állapotban van. A tartalomból: Az őrület - testképek, kövérség, kiszabadulok, 2. rész - vessen véget az őrületnek - helyesen étkezzek, helyesen lélegezzek, helyesen mozogjak, élvezzem a változásokat, az egészség 3. része - az életem változik Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 8989.

megy

Powter, Susan

Együnk - 150 recept egy sikeres könyvhöz: Powter, Susan, diéta nélkül

Keménykötésű. Bertelsmann, keménytáblás, Használt: Nagyon jó. Rendelési szám: 0624QBHLNNF.

Powter Susan

Powter, Susan

Fogyókúra nélkül működik! - fitnesz, légzés, étkezés - hogyan dobta le Susan Powter több mint 100 fontot

Zabert Sandmann München, 1995

8 ° keménytáblás; OSU; jó állapot; tiszta nyelv: de 800 gr. Cikkszám: 21295.

megy

Powter, Susan:

Fogyókúra nélkül működik!: Fitnesz, légzés, étkezés; hogyan engedte le Susan Powter több mint 100 fontot;.

Bécs: Donauland Kremayr & Scheriau Könyvközösség, 1994

Porzsák kissé összeütközött és dörzsölt, egyébként nagyon jó állapotban, 367 oldal; Német 708g 24 cm Geb.Iusg. porvédő kabáttal, cikkszám: 214798.

Powter Susan

Powter, Susan:

Fogyókúra nélkül működik!: Fitnesz, légzés, étkezés; hogyan engedte le Susan Powter több mint 100 fontot;.

Bécs: Donauland Kremayr & Scheriau Könyvközösség, 1994

Porzsák kissé összeütközött és dörzsölt, egyébként nagyon jó állapotban, 367 oldal; Német 720g 24 cm Geb.Iusg. Porvédő kabáttal, cikkszám: 219162.

zvab

ERŐ, SZUSZÁN -

Diéta nélkül is megteheti. Fitness, légzés, étkezés. Hogyan szabadult meg S. Powter több mint 100 fonttól. Heyne útmutató 5120.

Heyne, München 1994. 448 S. OKart., 1994

* A tárolás és a kopás minimális jelei. Nyelv: német Súly grammban: 450. Cikkszám: 18437.

Powter Susan

Powter, Susan

Diéta nélkül is megteheti! - Evés- Légzés- Fitness- Hogyan szabadult meg Susan Powter több mint 100 fonttól/Susan Powter. Fordította: Eric D. Lombert

Bertelsmann Klub; Bécs: Donauland Kremayr és Scheriau könyvklub; Stuttgart: Dt, Gütersloh, 1994

Karton szalag. 24 cm 191 oldal. Illusztrált karton borító. csak enyhe kopás és tárolás jelei. (AP 1180). 'Ez a könyv megmondja, miért nem sikerül az összes diéta 98 ​​százaléka? miért nem működik a kalóriaszámolás? miért nem fitted meg magad, ha a fitnesziparra hagyod? miért következik be kudarcod? Miért nem fogysz diétával? Ez megmutatja, mennyire könnyű olyan döntéseket hozni, amelyek jobb megjelenést és érzést fognak nyújtani neked. Hogyan lehet többet enni és kevesebbet mérni? Hogyan végezzünk gyakorlatokat súlyuktól, kortól vagy fittségi szinttől függetlenül. Hogyan lehet megszabadulni a testzsírtól és javítani a szív- és érrendszeri ellenálló képességet. Hogyan lehet enni, lélegezni és jobban mozogni. Hogyan lehet abbahagyni a tünetekkel való veszekedést és a problémák végleges megoldását. 'Ou Wiener-Verlag kiadásából, Susan Powters Receptek a sikerhez. Finom. Bonyolult. Könnyű. Végül! "Kivonatok a könyvből 800 gramm. Cikkszám: 42118000.