Egyedül német nyelven, első kiadás - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (514)
  • Magazinok és folyóiratok (5)
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Összes
  • Új
  • Antikvár/használt

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (488)
  • Banki vázlat (5)
  • Bár (143)
  • Csoportos beszedési megbízás (6)
  • PayPal (473)
  • Utánvét (14)
  • Pénzátutalás (5)
  • Banki átutalás (210)
  • Számla (288)

  • Minden eladó
  • és felett (518)
  • és felett (518)
  • és felett (518)
  • (280)

német

Egyedül a menekültek között

Puhakötés. 234 S. Nagyon jó állapotú (mint az új) 2. Puhakötés nyelv: német Súly grammban: 350. 1. Ed. Gut. Rendelési szám: 104733.

zvab

Egyedül a menekültek között

Puhakötés. 234 p. Nagyon jó állapotú (mint az új) 1. Kötött szélesség 17 cm-ig Nyelv: német Súly grammban: 350. 1. Kiadás jó. Rendelési szám: 104731.

nyelven

Kruttschnitt, Christine:

Furcsa! Egyedül az amerikaiak között.

OKart. (Puhakötésű); 191 o. Számos illusztrációval; 21 cm; Nagyon jó állapotú./lager 0168 ISBN: 9783832195106 Nyelv: német Súly grammban: 320. 1. kiadás. Nagyon jó. Rendelési szám: 102411.

első

Raumer, Alexandra:

18 Egyedül a lányok között: fibrilláció

Karton szalag. 149 oldalas fóliával laminált ex könyvtári példány a szokásos bélyegzőkkel/aláírásokkal, kissé ütközött élekkel, erős papírral kapcsolatos barnulással /// Helyszín Wimregal HAA-58399 ISBN 3802534395 Nyelv: német Súly grammban: 247. 1. kiadás. D'article: 189092.

nyelven

Kruttschnitt, Christine (szerző) és Isabel (illusztrátor) Klett:

Furcsa!: egyedül az amerikaiak között. Christine Kruttschnitt

gokart. 191 pp .: Ill .; 21 cm-es fedél kissé dörzsölve. 004 Nyelv: német Súly grammban: 270. 1. kiadás. Nagyon jó. Cikkszám: 12200.

kiadás

Nebe, Volkmar:

Egyedül a játszótéren lévő anyák között. Regény. - (= rororo 24404)

Reinbek Hamburg közelében, Rowohlt-Taschenbuch-Verlag, 2007

244 (12) oldal. Nagyon jó állapotú. Friss példány. Mennyire olvasatlan. Torben modern ember. Ennek ellenére három év egyedül a hamburgi játszótéren lévő anyák között elég neki. Most, változtatásképpen, feleségén a sor, hogy felnevelje a gyerekeket. De akkor Jette megkapja élete állásajánlatát. Berlinben. Torbennek fékeznie kell újságírói karrierjét, és továbbra is gondoskodnia kell a kicsiről. Jelenleg egy forró történetet kutat. - Volkmar Nebe (* 1960 Kielben) német forgatókönyvíró, regényíró és dramaturg. Janne Mommsen álnéven is ír. Élet: 1988-ban Nebe befejezte zenei tanulmányait az Oldenburg-i Carl-von-Ossietzky-Universitätben, zenei vezetőként és zenészként vett részt különböző színházakban (Kieli Operaház, Wilhelmshaven Állami Színház stb.). Volkmar Nebe 1990 óta szabadúszó íróként él Hamburgban. Nebe 1994 óta a kieli Drámaiskola musicaljeinek és sanzonjainak oktatója. From wikipedia-orgVolkmar_Nebe Nyelv: német Súly grammban: 250 Mindennapi élet, kapcsolati regény, apa-lánya kapcsolat, apaság, apa-apa, a 21. század német irodalma, kapcsolat, apa-gyermek kapcsolat, mindennapi élet, mindennapi történet 19 cm. Puhakötés. Dobozos. Első kiadás. Jól. Rendelési szám: 13492.

zvab

Meschede, Éva:

Egyedül a barátok között: rivalizálás a nők között

Herder, Freiburg, 2008. szeptember 1, 2008.

176 oldal Nagyon friss példány. Nyelv: német Súly grammban: 221 19,8 x 12,0 x 1,8 cm, könyvtári borító. 1., mint az új. Cikkszám: 42630.

zvab

Schreiber, Chantal és Birgit Schцssow:

Egyedül a modellek között (én vagyok én!)

Thienemann, Thienemann-Esslinger Verlag GmbH, 2007

Puhakötés. 304 oldal Németországon belül, méretétől/súlyától függően, nagy levélként, könyvekkel és árukkal postán vagy DHL-ben elküldve. Az áfa-azonosítóval ellátott számlákat minden szállítás tartalmazza. Nyelv: német Súly grammban: 440. 1. kiadás. Jól. Rendelési szám: 774740.

kiadás

Bendikowski, Tillmann:

Egyedül az anyák között: Egy félelem nélküli apa tapasztalatai.

München: Bertelsmann, 2012

gokart. 207 pp .; 21 cm jó állapotban 12463 ISBN 9783570101155 Nyelv: német Súly grammban: 279. 1. kiadás Jó. Cikkszám: 2276511.

egyedül

Raumer, Alexandra:

18 egyedül a lányok között: szívfibrilláció (2. kötet)

Karton szalag. 149 oldalas fóliával laminált ex könyvtár másolat a szokásos bélyegzőkkel/aláírásokkal, élek kissé össze vannak ütve, az eltávolított kódcímke borítóján kopás, erős papírral kapcsolatos barnulás /// Helyszín Wimregal HAA-57575 ISBN 3802534395 Nyelv: német Súly grammban: 252. 1. kiadás. Rendelési szám: 172308.

német

Tietze, Mark-Stefan:

Egyedül a vegánok között. Expedíció egy új világba.

Berlin: Rowohlt Berlin, 2016

Karton, papírkötésű. 237 o., 21 cm. Fedje le és kissé piszkosan vágja le, kissé blokkolja a kerekeket, hátul olvasható ráncok vannak, egyébként jó állapotban. ISBN: 9783871348273 Nyelv: német Súly grammban: 350. 1. kiadás Jó. Rendelési szám: 180776.

zvab

Asumang, hétfő:

Mo és az árjaiak. Egyedül a rasszisták és a neonácik körében.

Frankfurt a. M.: S. Fischer, 2016

Karton, papírkötésű. 271 p., Ill., 22 cm. Blokkolvasási kör, olvasási ráncok a hátulján, papír világos csíkokkal, egyébként jó állapotban ISBN: 9783596034437 Nyelv: német Súly grammban: 430. 1. kiadás Jó. Cikkszám: 198490.

német

Raumer, Alexandra:

18 egyedül a lányok között Lányok idegösszeomlás küszöbén

Karton szalag. 148 oldalas filmrétegelt ex könyvtári példány a szokásos bélyegzőkkel/aláírásokkal, kissé ütközött élekkel, erős papírral kapcsolatos barnulással /// Helyszín Wimregal STE-70328 ISBN 3802534387 Nyelv: német Súly grammban: 248. 1. kiadás. Rendelési szám: 188439.

nyelven

Schmidt, Christian Y.:

Csak 1,3 milliárd alatt: kínai utazás Sanghajból Katmanduba.

Berlin: Rowohlt Berlin, 2008

Pp. M. Sch. 315 pp .; 22 cm 9783871346026 Nyelv: német. 1. kiadás Jó. Rendelési szám: 155361.

kiadás

STILES, MARTHA BENNET:

Egyedül az indiánok között. (Eredeti cím: "One amonge the indians". Fordítás németre: Margarethe Diemer. Illusztrációk: Karlheinz Gross).

231 oldal. Néhány illusztrációval. Jó, jól megőrzött példány. Kártyával a szándékban. A fedél szélei kissé megváltoztak. Nyelv: német Súly grammban: 900 Or.-Ágynemű. Színes illusztrációval. Oenvelope. Első/1./kiadás. Cikkszám: 56510.

kiadás

Schmidt, Christian Y.:

Csak 1,3 milliárd alatt: Egy kínai utazás Sanghajból Katmanduba.

Berlin: Rowohlt Berlin, 2008

315 oldal, 22 cm Szép, tiszta, másolat. Egyáltalán nincs bejegyzés. 3 apró folt a könyvvágáson. Minden kiszállítás számlával és kiválasztva Áfa Nyelv: német Súly grammban: 501 keménytáblás. Keménykötésű/kartonszalag porzsákkal + szalag könyvjelző. 1. kiadás Jó. Cikkszám: 39771.

kiadás

McGivern, William P.

Egyetlen ember egyedül

TUBERKULÓZIS. Szerző: McGivern, William P. Cím: Ein Mann egyedül Oldalak: 143 Súly: 110 g Kiadó: Xenos Verlagsgesellschaft Megjelenés: 1978 Kötés: Puhakötés Nyelv: német Állapot: nagyon jó, kopásnak nagyon enyhe jelei Rövid információ: Seitenenschnitt u.Seiten nachgedunkelt. Titokban jöttek az éjszakában és a ködben. A gengszterek kúszó pestisként ettek be a városba, de most már szorosan a karmaikban voltak ennek a városnak az emberei, minden kulcsfontosságú pozícióban bérelt bűntársaik voltak, a hatalmasok köztük méltóságteljes kúriákban éltek, becsületes embereknek tettették magukat, és elmentek A bírák és ügyészek bábokként vonaglanak húrjaik mellett. Egy ember állt fel ellene: Dave Bannian. Egyszerű rendőrőrmester volt. Lemondott, mert a gengszterek megölték a feleségét. Lázasan kereste az egyetlen tanút és bizonyítékot, amelyek egyedül segíthetnek a korrupció és a gengszteruralom elsöpörésében. 1 kiadás Ez a szám. Nagyon jó. Cikkszám: 11784.

egyedül

Springer, H. C.:

Egyedül az alvilág ellen. Detektív regény.

Albachten: Merceda o.J., (kb. 1960-as évek)., 1960

Ill. Eredeti Supronyl. 8 °. 254 p. Az első kiadás jó példánya. Bélyegzett hitelkönyv szám bejegyzéssel a könyv alsó szélén. Az életkor és a kopás kisebb jelei. Nyelv: német Súly grammban: 550. Cikkszám: 231058.