Marie curie curie előestéje - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (43)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek (1)
- Minden fizetési mód
- Előleg (31)
- Banki tervezet (2)
- Bár (17)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (27)
- Utánvétes fizetés
- Pénzátutalás (4)
- Banki átutalás (31)
- Számla (32)
- Minden eladó
- és magasabb
- és felett (42)
- és felett (41)
- (31)

Curie Eve:
Marie Curie
40 oldalas papírkötés, védhető nyomok Nyelv: német Súly grammban: 150 papírkötésű, védhető nyom. Rendelési szám: 74176.

Curie, Eve:
Marie Curie
Ismeretlen kötés. 40 oldal Georg Westermann - 1. kiadás 1948: Eve Curie - Paperback. K. S0-UYMH-YNYQ Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. Termékszám: 216484.

Curie, Eve
Marie Curie/Eve Curie
Westermann Verlag, Braunschweig; Berlin; Hamburg, 1948
Puha fedél. 15 cm foltos, név bejegyzés. (FF238). 500 gramm. 23.-36. Ezer. Rendelési szám: 162023800.

Curie, Eve:
Marie Curie, O viata inchinata stiintei, umanismului si pacii
Puhakötés. 394 oldal; A vágás és a borítás kissé koszos; A fedél szélei kissé össze vannak ütközve; a könyv egyébként jó állapotú és korának megfelelő. ro Súly grammban: 340. Jó. Rendelési szám: 1430857.

Curie, Marie
in: Madame Curie - Élet és munka. Életrajz, Eve Curie,
Beermann Fischer Stockholm 1939, 1939
Orig. Linen 8 ° aranybélyegzéssel. (jó állapotú) 408 o., 8 illusztrációval a képpaneleken (alcím: A nagy kutató élete, lányáról mesél). Cikkszám: 5593.

Curie, Eve:
Madame Curie
Frankfurt am Main: Fischer-Taschenbuch-Verl, 1988
életrajz 268 p .; 18 cm-es kártya. Kötés részben a széleken dörzsölve, barnára vágva, 188-212 ezer Nyelv: német. Cikkszám: 6751.

Curie, Eve:
Madame Curie. Az életed és a munkád.
Wiesentheid, Droemersche Verlagsanstalt, 1946
8 °, keménytáblás/karton fedél. A borító 317 oldala, a léglevelű és az utolsó levél kissé elsötétült. Kötése kissé poros, kissé elsötétült néhány apró folttal, egyébként jó. Nyelv: német Súly grammban: 330, 115 - 125 ezer. Rendelési szám: 133412.

Curie, Eve:
Madame Curie. Marie Curie tudós életrajza, lánya írta. [A francia fordítása: Maria Giustiniani].
Lipcse: Paul List Verlag, 1968
530 p., Porzsák dörzsölve, marginális foltokkal. Belül megbarnult. Végpapír bélyegzővel. // [Maria Sklodowska-Curie: született 1867. november 7-én Varsóban, 1934. július 4-én hunyt el Sancellemozban] // 3,4,4 Nyelv: német Súly grammban: 570 20 cm, vászon porvédő kabáttal. 2. kiadás. Elfogadható. Cikkszám: 36992.

Curie, Eve
Madame Curie
NY Doubleday Doran (1938)., 1938
VG in Fair DJ. Tulajdonos neve fep, DJ kopott, darabok hiányoznak a széléről. Legfiatalabb lánya írta hosszú kutatások és személyes emlékek alapján. Fotók illusztrálták. Rendelési szám: 018196.

Curie, Eve:
Madame Curie: életrajza d. Franz. Von Maria Giustiniani/Fischer-Taschenbücher, 2243
Frankfurt am Main: Fischer-Taschenbuch-Verlag, 1980
Puhakötés. 332 o. Az élek enyhén ütközők, az olvasás enyhe nyomai a. Kötés // Curie, Marie/életrajz, életrajz/természettudós/egyszemélyes â † ’Curie, M., életrajz/nők/egyedülálló személyek. â † ’Curie, M., Curie, Marie, a Naturwissenschaften L037 9783596222438 *. * Nyelv: német Súly grammban: 370. 30 163. - 177. ezer. Cikkszám: 259628.

Curie Eve
Min Mor
Medens Foerlags Aktiebolag, Stockholm, 1940
Kötött porvédő kabát. Marie Sklodowska Curie Till svenska av Gabrielle Ringertz svéd Illustrerad illusztrációkban, életrajz, 423S. Cikkszám: 4638.

Curie, Eve
Madame Curie
Gutenberg Könyvcéh Zürich, 1938
408 pp .: Ill .; 20,5 cm, 8 képpanellel, sarkai enyhén ütközők, szállítási költség: 2.30o Nyelv: német Súly grammban: 600 8 °, keménytáblás, vászonbarna. 1. kiadás Elfogadható. Cikkszám: 58085.

Curie Eve
Min Mor
Kötött porvédő kabát. Marie Sklodowska Curie Till svenska av Gabrielle Ringertz in Swedish Stockholm Medens Foerlags Aktiebolag Illustrerad illusztrációk, életrajz, 423S. Cikkszám: 4637.

Curie, Eve:
Madame Curie. Eve Curie. Engedélyezett átutalások d-től. Franz, Maria Giustiniani
Frankfurt (am Main): S. Fischer, 1977
Kl.-8 °, 297. o .: Ill.; 21 cm jó könyv, apró használati jelekkel 12862 ISBN 9783106119012 Nyelv: francia Súly grammban: 419. A kiadás 2. kiadása jó. Termékszám: 3506587.
Eve Curie
Madame Curie: Életrajz
FISCHER Puhakötés 1983. október, 1983.

Curie, Eve:
Madame Curie .
Frankfurt, G. B. Fischer, 1958 .
Formátum: 13,5 x 20,5 cm, 300 oldal, előlappal. Licenckiadás: S. Fischer. Kötés típusa: Határozottan kötött, eredeti vászon dombornyomott hátlappal (világos nyom). Jó példány. * Átfogó életrajz, amelyet Marie Curie lánya írt. ** Sok betűvel. ÉLETRAJZ. Cikkszám: 3673.

Curie, Eve:
Madame Curie. Életrajz. A franciából fordította Maria Giustiniani. - (= Fischer zsebkönyvek, 2243).
Frankfurt am Main: Fischer-Taschenbuch-Verlag, 1983

Eve Curie
Madame Curie. Három rész. Ezáltal négy. Újságcikk: Új világot fedezett fel Werner Braunbektől
G B Fischer engedély a Fischer Verlag Frankfurt a M-től, 1966
197S., 208x133x30 mm, 8 fekete-fehér illúzió. deszkákon, fekete, aranybélyegzett Ágyneműhuzat, könnyebb illusztráció. Porzsák Marie Curie, hds portréjával. 1968-ban kelt, az életkor és a használat minimális jelei, egyébként jó állapotban, súly 470 g bölcsészet, mánia, sötét napok, ifjúság, útkeresés, nevelőnő, türelem, felszabadulás, Párizs, Pierre Curie, fiatal házasság, rádium felfedezése, évek a hangárban, nehéz Élet, doktori disszertáció, az ellenséges elem, a mindennapi élet, 1906. április 19., sikerek, vizsgák, háború, béke, ünnepek az amerikai Larcouestben, fejlődés, a Saint Louis-szigeten, laboratórium. Cikkszám: Rend. 12635.

Curie, Eve:
Madame Curie. Az életed és a munkád. A franciából fordította dr. Franz Eckstein. 7 képpanellel
Lipcse, Hallberg & Bьchting, nincs év.
Bőrkötés. 467 oldal 7 táblával A bevezetőtől: Marie Curie élete olyan gazdag tulajdonságokban gazdag, hogy az ember kísértésbe esik, hogy történetét legendák formájában írja meg. Nemcsak nő és rabszolgarész tagja, hanem gyönyörű és szegény is. Erőteljes és ellenállhatatlan hivatása szülőhazájából Lengyelországba Párizsba tereli, ahol nehéz, magányos éveket tanul és élt át. Aztán megismerkedik egy olyan férfival, aki olyan zseni, mint ő maga. Feleségül veszi - boldogsága tökéletes. - Állapot: mesés példány, borítóval arany pecsét. A könyvblokk kissé foltos. Az oldalak minimálisan elszíneződtek. Nagyon jó! 101833 Nyelv: német Súly grammban: 550. 66.-115 ezer. Nagyon jó. Cikkszám: 6961.

Curie, Eve
Madame Curie. Egy nő rádiumot fedez fel, amelyet Maria Giustiniani fordított a franciából.
S. Fischer Verlag, Frankfurt a. Fő, 1952
Puha fedél. 105 x 180 mm. 267 S. Jó általános állapot; Borító kissé szakadt; Az előző tulajdonos aláírása a címlapon; Az oldalak az életkornak megfelelően sötétedtek. USADO/GEBRAUCHT/USED. Marie Curie élete annyira gazdag nagyszerű vonásokban, hogy az ember egy legendaként szeretné elmondani történetét (kivonat a borítóból). - 10% de DESCUENTO en most 33 aniversario a partir de hoy, lunes 23 y hasta el próximo lunes 30 de noviembre! (Incluido en precio indicado) NINCS TE LO PIERDAS! 10% KEDVEZMÉNY a 33. évfordulónk alkalmából november 23. hétfő és november 30. hétfő között! (az ára tartalmazza) NE HAGYJA EL! 10% KEDVEZMÉNY a bonni La Librería 33 évének megünneplésére november 23., hétfő és 30. hétfő között! (benne van a feltüntetett árban) NE HAGYJA EL! 170 gramm, 1. kiadás (rövidítetlen kiadás). Jól. Rendelési szám: 503385.

CURIE, Marie. - CURIE, Eve
Madame Curie. ? NRF?.
Párizs, Gallimard, 1938, 1938
-8 ° -ban, portré fotogr. de Mme Curie + 315 o., reliure and toile, avec la jaquette ill. Première édition. Péld. Nem. 3002 (sur 3390 ex.). Kérjük, értesítse a látogatást, mielőtt meglátogatja a könyvet. Az árak nem tartalmaznak ÁFA/TVA (csak Svájc) és postaköltség. Cikkszám: 28731.

Curie Eve
Madame Curie - Élet és munka
Gutenberg Könyvcéh, 1938

Curie, Eve:
Madame Curie. Élj és cselekedj.
Frankfurt Main, Gutenberg Könyvcéh, (1954)., 1954

Curie, Marie. - Curie, Eve:
Madame Curie. Az életed és a munkád.
Wiesentheid: Droemer (1946)., 1946
(115–125 ezer). 317 p. Illustr. OPbd. - Jól megőrzött, tiszta példány. Cikkszám: 9815CB.

Curie, Marie: - Curie, Eve
Madame Curie. Élj és cselekedj. (A franciából fordította: Maria Giustiniani)
1200 gr. OLinen. 458 p. Illetékes. 7 tányéron. Eredeti vászonszalag. A többszörös fizikai és kémiai Nobel-díjas életrajza. JÓ ÁLLAPOT. Mérete: 21 x 17 cm. Cikkszám: 021209.

Curie, Marie - Curie, Eve:
Madame Curie. Az életed és a munkád. [A franciából fordította Franz Eckstein. 7 képpanellel].
Berlin. Th. Knaur Nachf. [Kb. ]., 1950
66-115 Ezer. 8vo. 467, (3) S. OPb. Kötés kissé dörzsölt és kissé foltos, a sarkok és a nagybetűk kissé megdöbbentek, az elülső ízület kissé meglazult, az elülső cím elhivatottsága, egyébként jól megőrzött másolat. Rendelési szám: 10490FB.

Curie, Marie: - Curie, Eve:
Madame Curie. Élj és cselekedj. (A franciaből fordította: Maria Giustiniani).
8 °. 458 p. Illetékes. 7 tányéron. Eredeti vászonszalag. A többszörös fizikai és kémiai Nobel-díjas életrajza. Rendelési szám: 98734AB.

CURIE, Eve CURIE, Marie .:
Madame Curie. Élj és cselekedj.
Keménykötésű kiadás. Használt/használt példány. Feltétel elfogadható - jól látható kopásjelekkel (pl. Könyvráncok, törött vagy elmozdított könyvtömb, szakadt oldalak). Korszerű, biztonságos és világszerte történő szállítás. Mindig a mellékelt számlával szállítjuk. 1254265.01 Nyelv: német Súly grammban: 500. Elfogadható. Cikkszám: 629258.

CURIE, Marie - CURIE, Eve .
Madame Curie. Eve Curie életrajza. Fordította: Vincent Sheean. Illusztrált.
Garden City, New York: Doubleday, Doran & Company, Inc., 1937, 1937