Vegyes tételes tárgyalások - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (36)
  • Magazinok és folyóiratok
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Összes
  • Új
  • Antikvár/használt

  • Első kiadás
  • Aláírt (5)
  • Porzsák (25)
  • Ajánlat fényképe (26)
Az eladó országa

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (36)
  • Banki tervezet
  • Bár (1)
  • Csoportos beszedési megbízás
  • PayPal (34)
  • Utánvétes fizetés
  • Postautalvány
  • Banki átutalás (2)
  • Számla (2)

  • Minden eladó
  • és magasabb
  • és magasabb
  • és felett (34)
  • (34)

tárgyalások

Christa Wolf - Gerhard Wolf

Szép csomag Christa Wolf 3 címet: A vágy belemerül a kötésbe. Beszélgető szoba romantika. // folyamatos kísérlet. Cikkek, beszélgetések, esszék // Christa Wolf. Munkafüzet. Tanulmányok - Dokumentumok - Irodalomjegyzék.

Puha fedél. Szép csomag Christa Wolf 3 címet: A vágy korlátlan. Romantikus beszélgető szoba. Próza és esszék. OTb, Aufbau-Verlag, 2. kiadás 1986. 203 pp. // Folytatott kísérlet. Cikkek, beszélgetések, esszék. Reclam 1. kiadás, 1979., 345 p. Perembarnás oldalak és kötés // Christa Wolf. Munkafüzet. Tanulmányok - Dokumentumok - Irodalomjegyzék. Aufbau-Verlag 1. kiadás: 1989. 598 S. Schцne az ismert NDK-író elméleti írásainak összeállítása. Normális kopásjeleket, speciálisakat jeleztek. 1087 németül. 0 oldal. 8 ° - oktáv formátum (25 cm-es hátsó magasságig). Jól. Termékszám: 003563.

tárgyalások

Öblítő, Luise,

8 cím vegyes tétel: szeptember napja./A vörös macska./Az élet közepe. Az erény kalandja./A fekete szamár./A szomorúság érzése./Beszélgetések életproblémákról./Menj el, ha tudsz./Mirjam.

S. Fischer és mtsai, Frankfurt, 1970

OLwd. az OUmschllal./OPpbd., 1. kiadás és vegyes kiadások. 8 köt. Frankfurt, S. Fischer és mtsai. 1970 és 1980 körül. 8 °. OLwd. az OUmschllal./OPpbd., Jó állapotban van. (lásd a fotót). Nyelv: de. jó állapotban. (lásd a fotót). Rendelési szám: 55541AB.

tárgyalások

a szerző megnevezése nélkül

Vegyes tétel: "A SED 1986. XI. Pártkongresszusának előkészítése". 3 szám. 1.) Beszámoló a párt összes tagjával és jelöltjével folytatott bizalmas egyéni megbeszélések menetéről és eredményeiről, a SED Központi Bizottságának Titkárságának 1985. október 16-i állásfoglalása 2.) Jelentés a pártválasztásokról az SED 1985. évi alapszervezeteiben. A SED Központi Bizottságának titkársága 1985 decemberétől 3.) Jelentés a SED tagsági mozgalom fejlődéséről a 10. pártkongresszus és 1985 óta. A SED Központi Bizottságának titkársága 1986. január 8-i állásfoglalása

1.) Beszámoló a párt összes tagjával és jelöltjével folytatott bizalmas egyéni megbeszélések menetéről és eredményeiről, a SED Központi Bizottságának titkárságának 1985. október 16-i állásfoglalása, 20 oldal, brosúra, nagyon jól fogadták. 2.) Jelentés a pártválasztásokról az SED 1985. évi alapszervezeteiben. A SED Központi Bizottságának titkársága 1985. decemberi állásfoglalása, 23 oldal, papírkötésű, nagyon jól megőrzött. 3.) Jelentés a SED tagsági mozgalom fejlődéséről a 10. pártkongresszus és 1985 óta. A SED Központi Bizottságának titkársága 1986. január 8-i állásfoglalása, 15 oldal, papírkötésű, nagyon jól megőrzött., Mint fentebb említettük. Rendelési szám: DJ-0072.

zvab

Friedenauer sajtó. -

Szép csomag. Tizenegy cím. Babilon, Izsák. Napló 1920./Blicher, Steen Steensen. Töredékek egy falusi tengerpart naplójából./Charms, Daniil: Circus Sardam: Előadás két felvonásban./Frisch, Max/Völker, Klaus: Brecht emlékei./Mandelstam, Osip E.: Voronyezsi levelek./Penndorf, Helmar; Schulze, Ingo: Az orrokról, faxokról és az Ariadne szálakról. Rajzok és faxok./Urban, Peter (Szerk.): Gogol pétervári évei./Vvedenskij, Aleksandr I. Bizonyos számú beszélgetés vagy a teljesen átdolgozott órakönyv és két vers./Gracev: paradicsom. Nyolc történet./Judith Herzberg: recseg. Versek és próza./Jerzy Stempowski: Országról országra. Kozmopolita esszéje.

Berlin: Friedenauer Presse, 2006

Nagyon jó állapotú. Német 2000g. Rendelési szám: 151011.

Gisela Karau

Ratzinger, Joseph Cardinal. Benedek XVI.,

2 cím vegyes tétel: Isten és a világ. Hit és élet a mi korunkban./A föld sója. A kereszténység és a katolikus egyház az ezredfordulón. Interjú Peter Seewalddal.

Deutsche Verlags - Anstalt, Stuttgart, 2000

OPpbde. OUmschl., 2 köt. Stuttgart, Deutsche Verlags - Anstalt, 2000/1996. 8 °. 395, 301 S. OPpbde. borítékkal, kis tulajdonosi bejegyzés aV., jó állapotban. Nyelv: de kis tulajdonosi bejegyzés aV., Jó állapotban. Rendelési szám: 24336AB.

vegyes

Karau, Gisela

Konvolút "Gisela Karau". 12 cím. 1.) Gisela Karau: Családi sor 2.) Gisela Karau: Stasi protokollok, megbeszélések az Állambiztonsági Minisztérium volt alkalmazottjaival 3.) Gisela Karau: Elmondhatom neked Wilhelm? Történetek az életünkből első elnök 4.) Gisela Karau: Akkor daru leszek, történet Ernst Thälmannról 5.) Gisela Karau: berlini szerelem 6.) Gisela Karau: Mi berlini emberek, NDK mentalitások, cikk a "Das Magazin" 12. számában/1980. 7.) Gisela Karau: Szereted a bókokat? Cikk a "Das Magazin" 5/1981. Számában. 9.) "Gisela Karau, az" öreg lány ". Élünk! "Eberhard Panitz cikke Gisela Karau 75. születésnapja alkalmából. . .

Verlag Neues Leben Berlin, Der Kinderbuchverlag Berlin és mások.

tárgyalások

Friss, Max

Vegyes tétel: "Max Frisch". 8 szám. 1.) Szervizfüzet. Suhrkamp Taschenbuch, harmadik kiadás, 1976. 2.) 2. darab - (Biedermann és a gyújtogatók. Utóhatásokkal. Philipp Hotz nagy haragja. Andorra. Életrajz: Játék. Triptichon). Verlag Volk und Welt Berlin, 1. kiadás, 1981. 3.) Stiller, Roman, Reclams Universal Library 1131. Kötet 4.) A nevem Gantenbein 5.) Biedermann és a gyújtogatók Tanítás nélküli lecke 6.) Életrajz: Tükör. People and World Spectrum, 1. kiadás/1970 7.) "Die Weltbühne" 1991. április 16-tól Klaus Bellin cikkével: Búcsú Max Frischtől. 8.) Klaus Bellin: "Jó néhány dolog rosszul néz ki", Max Frisch egy interjúban. Tizennégy beszélgetés és egy kérés a "néma felforgatásra" (ND 2017. augusztus 12–13.)

Verlag Volk und Welt Berlin és mások.

1.) Szervizkönyv. Suhrkamp Taschenbuch, harmadik kiadás 1976, 157 oldal, jó állapotban. 2.) 2. darab - (Biedermann és a gyújtogatók. Utóhatásokkal. Philipp Hotz nagy haragja. Andorra. Életrajz: Játék. Triptichon). Verlag Volk und Welt Berlin, 1. kiadás 1981., 392 oldal, vászonborító (O. porvédő nélkül), jó állapotú könyv. 3.) Stiller, Roman, Reclams Universal Library 1131 kötet, Verlag Philipp Reclam jun. Lipcse 1986, 406 oldal, karton borító, nagyon jó állapotban. 4.) A nevem Gantenbein, Suhrkamp Verlag 1964, 495 oldal, vászonborító O. porvédő kabáttal, jó állapotban. 5.) Biedermann és a gyújtogatók Tanítás nélküli lecke, Suhrkamp Verlag, kiadás/1982, 84 oldal, papírkötésű, jól megőrzött. 6.) Életrajz: Tükör. Volk und Welt Spectrum, 1. kiadás/1970, 140 oldal, jól megőrzött. 7.) "Die Weltbьhne" 1991. április 16-tól Klaus Bellin cikkével: Búcsú Max Frischtől. 8.) Klaus Bellin: "Sok minden alapvetőnek tűnik", Max Frisch egy interjúban. Tizennégy beszélgetés és könyörgés a "néma felforgatásért" (2017. augusztus 12/13. Északkeleti rész), a fentiek szerint. Cikkszám: GA-1240.

vegyes

Kirsch, Sarah; Kirsch, Rainer

Vegyes tétel: "Sarah Kirsch/Rainer Kirsch". 8 szám. 1.) Rainer Kirsch: Reglindis, G. Ruth Mossner illusztrációi, Christoph Trilse utószava, 1. kiadás/1979 2.) Rendelés a tükörben. Esszék, Jegyzetek, Beszélgetések, 1. kiadás/1985 3.) Másolatok eredeti példányokból, Reclam, Narrative Prose, 3 portré és 1 jelentés, 1. kiadás 1974 4.) Másolatok eredetiből, Reclam, narratív próza, 3 portré és 1 jelentés 5.) Az ajándék napja vagy a kis lila köd, in: Brautfahrt, történetek a találkozásokról, antológia, bb zsebkönyv 6.) "A fehér éger lánya. Sarah Kirsch nyugtalansága" ("Die Weltbühne" 1992. november 17-től), Másolat. 7.) "Kényelem a világ szélén. Sarah Kirsch: A posztumusz úti napló nyugtalan időkben tanúskodik a nyugalomról" (ND, 2015. május 19.). .

Eulenspiegelverlag Berlin, Verlag Philipp Reclam jun. Lipcse