Dietetikai katalógus - csomagküldő könyvesbolt - antikváriumok minden területről -

Eckart, Joachim (szerk.) És Heuckenkamp, ​​P.U. (szerk.) És Weinheimer, B. (szerk.): Alapok és .

Eckart, Joachim (szerk.); Heuckenkamp, ​​P.U. (szerk.); Weinheimer, B. (szerk.):
A parenterális és a tubusos táplálás alapjai és új szempontjai. Symposium Homburg/Saar.

csomagküldő

Lipcse, Georg Thieme, 1978; 308 pp, Puhakötésű; Kiadványsorozat intenzív orvosláshoz, sürgősségi orvosláshoz, aneszteziológiához, 13. köt. Hozzászólás részben németül, részben angolul; Referenciák; 178 illusztrációval és grafikus ábrázolással; 23 cm; jó állapotú, névpecsét a végpapíron; ISBN 3-13-166301-4

Holtmeier, Hans-Jürgen: Diéta a túlsúlyos és egészséges táplálkozásért. 126 étel javaslattal .

Holtmeier, Hans-Jürgen:
Diéta túlsúlyos és egészséges táplálkozáshoz. 126 étel javaslattal gyomor, bél, máj, epehólyag, szív, cukorbetegség és szívrohamok esetén is.

Lipcse, Georg Thieme, 1975; 6., átdolgozva. Ed., 262 o., Puhakötés; 23 grafikon; 19 cm; jó állapotú, fedele kissé ütközött; ISBN 3133529064

Kaiser: Az elhízás elleni küzdelem. Megfelelő emberi táplálkozás. .

Császár:
Az elhízás elleni küzdelem. Megfelelő emberi táplálkozás.

Drezda, Fritz Casper, keltezés nélkül; 93 pp, Puhakötésű; kissé ütközött és kopott, összességében jó állapotú;

Kowalski, Robert E.: Szakácskönyv a 8 hetes koleszterin-kúra számára. Több mint 200 recept. .

Kowalski, Robert E.:
Szakácskönyv a 8 hetes koleszterin kúrához. Több mint 200 recept.

Düsseldorf, Econ, 1996; 351 p., Eredeti karton, illusztrált; Eredeti cím: A 8 hetes koleszterin kúra szakácskönyv.; Fordította: Ifang Erika; Illusztrációk; 22 cm; nagyon jó állapotú, kopásnak nincs jele; ISBN 3430156459

Kretschmer-Dehnhardt, Liselotte: A rák veszélyeztetettjeinek és a rákban szenvedők étrendje. .

Kretschmer-Dehnhardt, Liselotte:
A rák kockázatának és a rákban szenvedők étrendje.

Heidelberg, Haug, 1972; 112 pp, Puhakötés,; betegtájékoztatóval: Alaprajz - étrend; 24 cm; jó állapot, a tárolás apróbb jelei; ISBN 3776002360

Krüche, Arno: Diéta és útmutató aranyérgyógyászok számára. .

Krüche, Arno:
Diéta és útmutató aranyérgyógyászok számára.

Berlin, Hugo Steinitz, 1892; 85 p., Puhakötésű; Orvosi útmutató 17. és 18. kötet gyűjteménye; 18 cm;

Lampert, H. (Szerk.): A fizikai-diétás terápia eredményei. 5. kötet. .

Lampert, H. (szerk.):
A fizikai étrend terápiájának eredményei. 5. kötet.

Drezda, Theodor Steinkopff, 1955; 448 p., Eredeti vászon;

Lampert, H.: A fizikai-diétás terápia eredményei. 6. kötet. .

Lampert, H.:
A fizikai étrend terápiájának eredményei. 6. kötet.

Drezda, Theodor Steinkopff, 1958; 196 p., Eredeti vászon; 35 illusztrációval; W. Heupke, J.Kühnau, E. Schliephake együttműködésével; 22 cm; jó állapotú, kopás nélkül, porvédő nélkül;

Ludwig, Lotte: Zsír és táplálkozás. Élelmiszerzsírok kémiai, fiziológiai és étrendből .

Ludwig, Lotte:
Zsír és táplálkozás. Diétás zsírok kémiai, fiziológiai és étrendi szempontból, különös tekintettel a margarinra.

Hamburg, Margarin Intézet, 1968; 248 p., Eredeti vászon;

Messing, Norbert: Gyakorlati táplálkozási gyógyszer érelmeszesedés, cukorbetegség és egyéb Z .

Sárgaréz, Norbert:
Gyakorlati táplálkozási gyógyszer érelmeszesedés, cukorbetegség és egyéb életmódbeli betegségek ellen.

Hemmingen, Verlag Holistic Health, 1987; 3., kibővített kiadás, 55 o., Puhakötésű; 21 cm; jó állapotú, kopásnak nincs jele;

Munter, S.: A köszvény fizikai és étrendi terápiája. Háziorvosoknak. .

Munter, S.:
Fizikai és étrendi terápia köszvény esetén. Háziorvosoknak.

Stuttgart, Ferdinand Enke, 1906; 70 p., Puhakötésű; Sorozat: Fizikoterápia egyéni ábrázolásokban, 13. szám; 25 cm; jó állapotban, borító sérült, könyvblokk nem nyírva;

Pfeifer, Hans Clemens: Konyha az idősek otthonában. 2. kötet: Diétagyakorlat. (A borítón: 2. kötet: D .

Pfeifer, Hans Clemens:
Konyha az idősek otthonában. 2. kötet: Diétagyakorlat. (A borítón: 2. kötet: Diétás konyha.)

Hannover, Curt R. Vincentz, 1986; 82 p., Eredeti karton, illusztrált; receptekkel, tápanyagtáblákkal; jó állapot; ISBN 3-87870-231-0

Schettler, Gotthard: zsíranyagcsere-rendellenességek. Az Ön észlelése és kezelése. .

Schettler, Gotthard:
A lipid anyagcserezavarai. Az Ön észlelése és kezelése.

Lipcse, Georg Thieme, 1971; 184 p., Puhakötésű; 42 illusztrációval és 58 füllel; referenciákkal; 23 cm; jó állapotú, kopásnak nincs jele; ISBN 3134717018

Schlayer, Carl Robert és Prüfer, Joachim: A beteg táplálkozás tankönyve. 2. kötet: Receptgyűjtemény .

Schlayer, Carl Robert; Joachim vizsgáztató:
A beteg táplálkozás tankönyve. 2. kötet: Receptgyűjtés és étrendformák.

München, Urban & Schwarzenberg, 1971; 6. kiadás, 307 oldal, papírkötésben; jó állapotú, kézzel írt bejegyzés a végdokumentumban; ISBN 3541025263

Scholtz, Hans-Georg: Fizikai-dietetikus terápia a klinikai szempontok szerint. .

Scholtz, Hans-Georg:
Fizikai-diétás terápia klinikai kritériumok alapján.

Lipcse, Georg Thieme, 1955; 426 p., Eredeti vászon;

Sedlacek, Ernst: Orvosi diétás élelmiszer-tudomány. .

Sedlacek, Ernst:
Orvosi diétás élelmiszer-tudomány.

Heidelberg, Haug, 1960; 92 pp, Puhakötésű; jó állapot, kopás jelei;

Sighartner, Heinz: Kis diéta útmutató. A betegségek étrendjének áttekintése. .

Sighartner, Heinz:
Kis diétás alapozó. A betegségek étrendjének áttekintése.

Heidelberg, Haug, 1968; 46 pp., Puhakötésű; 23 cm; jó állapotú, kopásnak nincs jele, a porvédő kabát kissé sérült;

Vartabedian, Roy E. és Matthews, Kathy: Nutripoints. Áttörési pont rendszer az Optim számára .

Vartabedian, Roy E.; Matthews, Kathy:
Nutripoints. Áttörési pont rendszer az optimális táplálkozás érdekében.

New York, Harper & Row, 1990; 450 p., Eredeti vászon; Angol nyelv;

Welsch, Alfred: Beteg táplálkozás. Puhakötés orvosok és dietetikusok számára. .

Welsch, Alfred:
Beteg táplálkozás. Puhakötés orvosok és dietetikusok számára.

Lipcse, Georg Thieme, 1965; 468 p., Puhakötésű; Konrad Spang előszavával; bibliográfiával 439-450. 48 asztallal; 19 cm; jó állapotú, kopásnak nincs jele;