Fogyjon maradjon karcsú a montignac által - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (31)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Összes
- Új
- Antikvár/használt
- Első kiadás (3)
- Aláírva
- Porzsák
- Ajánlat fényképe (9)
- Minden fizetési mód
- Előleg (20)
- Banki tervezet
- Bár (11)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (19)
- Utánvét (2)
- Postautalvány
- Banki átutalás (20)
- Számla (25)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és felett (30)
- (23)

Montignac, Michel:
Egyél, fogyj, maradj karcsú
Volketswil: Európai Kiadások Szövetsége, 2001
Keménykötésű/karton fedél. 320 oldal, 24,5 cm Jó állapotú könyv, alig vannak használati jelek 54 Nyelv: német Súly grammban: 676. Jó. Rendelési szám: 1163405.

Montignac, Michel;
Fogyni Legyen karcsú
Publishing Association for European Editions AG, Volketswil, 0
Állapot: nagyon jó; Keménykötésű; 320 oldal; Formátum: 17,0 x 24,0 cm; A Montignac-módszer legjobbjai - egy könyvben; A tudományosan elismert módszer; a TARTALOMBÓL: Montignac legjobbjai; Ideális súly és soha többé ne legyen éhes, vagy: Egyél és maradj karcsú; A Montignac-módszer; Fontos kérdések az étrendünkkel kapcsolatban; Szójegyzék/idegen szavak; Borító (gerinc vörös - sárga - piros) és az oldalak tökéletesek, látszólag olvasatlanok Táplálkozás, Főzés. nagyon jó állapotú. Cikkszám: 47809.

Montignac, Michel:
Egyél, fogyj, maradj karcsú .
Volketswil Európai Kiadások Egyesülete, 2001
O doboz, méret-8 °, 320 oldal, jó állapotban. Nyelv: de. Rendelési szám: 11181.

Montignac Michel
Fogyni Legyen karcsú
Kiadó europnak. Kiadások, 2001

Montignac, Michel:
Fogyni Legyen karcsú
Volketswil, Európai Kiadások Szövetsége, 2001
Mérete -8 °, keménytáblás/karton borító. Michel Montignac, A fogyás fogyókúrája maradva karcsú, A Montignac módszer legjobbja, szerk. Kiadói egyesület európai kiadásokhoz, Volketswil, 2001, OHardcover, 8 ° -os méret, 320 S jó-nagyon jó állapotban. jelentős hibák nélkül Nyelv: német Súly grammban: 950. Cikkszám: 44049.

Montignac, Michel
Fogyni Legyen karcsú
Publishing Association for European Editions, Volketswil, 2001
Ideális súly és soha többé ne éhezzen, ne egyen, és továbbra is karcsú maradjon. 320 p. Keménykötésű, nem porvédő kabát Kisebb kopásnyomok 21. Cikkszám: 9729.

Montignac, Michel
Egyél, fogyj, maradj karcsú .
Vlgsgemeinschaft f. European Editions, Volketswil, 2002
g.e. Gr.-8 ° Opbd. de Kochbücher - Diдten 320 pp. 2. kiadás. Cikkszám: 2005882.

Michel Montignac
Michel Montignac: Egyél - fogyj, maradj karcsú
Kiadói csoport európai kiadásokhoz AG
Keménykötésű kiadás. Azonnali szállítás Németországból. A cikk súlya legfeljebb 1000 g. Jó. Termékszám: 3342468 bv.

Montignac, Michel
Fogyjon fogyjon Maradjon karcsú, Montignac módszer
Az European Editions AG kiadói csoportja, 2002
Laminált papírszalag. 320 oldal nagyon jó állapotban Szállítás 1.65’ Nyelv: német Súly grammban: 700. Nagyon jó. Cikkszám: 52828.

Montignac
Montignac - Egyél, fogyj, maradj karcsú - A könyv Montignac-módszerének legjobbja
1990 körül, 1990 körül engedélyezett
Nyelv: német Súly grammban: 500-200 oldal, OPbd/keménytáblás gr-8 °/gr-oktáv nagyon jó állapotú - mint az új. Utólagos kiadás. 0. Cikkszám: 1036063.

Montignac, Michel
Egyél - fogyj, maradj karcsú - a tudományosan elismert módszer
Kiadó: Europдische Edionen, megjelenési hely: Volketswil, 2002
Könyv. Kötés: keménytáblás. Kemény kötésű, jó állapotú - megjelenés éve: 2002 - 320 oldalas könyv. Index: 166 0,0. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 173476.

Montignac, Michel:
Egyél - fogyj - maradj karcsú: a Montignac-módszer legjobbja egy könyvben.
Volketswil: Publishing Association for European Editions AG, 2002
25 cm, keménytáblás, a használat minimális jelei, egyébként újszerű, 320 p., Német 642g. Rendelési szám: 137274.

Montignac, Michel
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2001
Keménykötésű kiadás. 2001 - Kötés: apró furcsaságok/karcolások - Oldalak: az olvasás enyhe nyomai, sok jegyzet/kiemelés. Elegendő. Termékszám: AN-AMAO-QSYO.

Michel Montignac
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2002
Keménykötésű. Hibátlan másolat, mint az új. ---. o.A. Újként. Cikkszám: Q34-1203483309.

Montignac, Michel
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2002
Keménykötésű. Az életkorral összefüggő használat jelei, esetleg nagyon jó hibás példány --- 640 gramm. Nem. Újként. Cikkszám: 126258.

Montignac Michel
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Group European Editions, Volketswil, 2002
320 S 24,5x17,2cm, ábra. Keménytáblás, mint az új. Cikkszám: 55940.

Montignac, Michel:
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2002
Keménykötésű kiadás. 320 oldal LEGJOBB ÁLLAPOT, olvasatlan, hiányos példány, a borítón a tárolás minimális jelei Nyelv: német Súly grammban: 640. Mint az új. Rendelési szám: 11097.

Montignac, Michel:
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2002
320 oldal újként használt Nyelv: német Súly grammban: 635 24,0 x 17,2 x 2,4 cm, keménytáblás. Kiadás: o.A. Rendelési szám: 108334.

MONTIGNAC, MICHEL:
Egyél - fogyj - maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben
Publishing Association for European Editions, 2001
A1Q5R337 Nyelv: német Súly grammban: 650. Mint az új. Rendelési szám: 14094.

Montignac, Michel:
A legjobb receptjeim. hogy örökké karcsú maradjon. Egyél és fogyj .
Kiadói csoport európai kiadásokhoz Volketswil, c 2003., 2003
Keménykötésű kiadás. 255 o. Jó állapotú. Nyelv: német Súly grammban: 750. Jó. Cikkszám: 552706.

Montignac, Michel:
Fogyni Legyen karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai - egy könyvben. A tudományosan elismert módszer.
Mérete -8 °, keménytáblás/karton borító. 320 S., használt: nagyon jó állapotú. A tartalomból: Montignac legjobbjai/ideális súly, és soha ne éhes vagy újra. Egyél és maradj karcsú/A Montignac módszer/Fontos kérdések étrendünkkel kapcsolatban. Nyelv: német Súly grammban: 550. Nagyon jó. Rendelési szám: 63301.

Michel Montignac
Fogyni Legyen karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai - egy könyvben. A tudományosan elismert módszer.
Keménykötésű kiadás. Azonnali szállítás Németországból. A cikk súlya legfeljebb 1000 g. Nagyon jó. Termékszám: 3306685 bv.

Montignac, Michel
Egyél, fogyj, maradj karcsú. A Montignac-módszer legjobbjai - egy könyvben, A tudományosan elismert módszer
Publishing Association for European Editions, Volketswil, 2002
Keménykötésű. Nyelv német. Nagyon jó, tiszta állapotú. Nagyon jó. Cikkszám: 020123.

Montignac, Michel:
Egyél, fogyj, maradj karcsú: a Montignac-módszer legjobbja egy könyvben, a tudományosan elismert módszer
Volketswil: Verl.-Gemeinschaft az Europ számára. Ed., 2001
Gr.-8 °, 320. o .; 25 cm-es példány jó állapotban. 3932 Nyelv: német Súly grammban: 670. Nagyon jó. D'article: 3467836.

Montignac, Michel:
A legjobb receptjeim, hogy örökké karcsúak maradjak: Több mint 200 ízletes karcsú recept. enni és lefogyni
Az European Editionene AG kiadói csoportja, 2003
Keménykötésű kiadás. 255 oldal; A könyv szép állapotban van. A fedél szélei kissé össze vannak dudorodva. Nyelv: német Súly grammban: 750. Jó. Rendelési szám: 1721506.

Montignac, Michel
A legjobb receptjeim. hogy örökké karcsú maradjon. Több mint 200 ízletes vékony recept. (Montignac - enni és fogyni)
Publishing Association for European Editions, Volketswil, 2003
Keménykötésű. számos színes illusztrációval. Nyelv: német. Nagyon jó tiszta állapotban. Nagyon jó. Rendelési szám: 034752.

Montignac, Michel
Fogyasszon Montignacot és fogyjon. A legjobb receptjeim. hogy örökké karcsú maradjon. Több mint 200 ízletes vékony recept.
Volketswil Kiadói Egyesület az Europ Editions számára, 2003
Keménykötésű, illusztráció. Karton borító, nagyon jól megőrzött, felhasználási nyomok nem ismerhetők fel, 255 oldal, számos fotóval és illusztrációval. Az itt felsorolt receptek a Montignac módszerrel felelnek meg. A kezdőknek el kell mondani: ez a módszer nem diéta, hanem helyes táplálkozási filozófia. Ez magában foglalja az étkezési szokások megváltozását, amelynek során az ételt a tápanyagtartalomnak megfelelően választják meg. nagyon jó állapotú. Rendelési szám: 97812.

Montignac, Michel (szerző):
Fogyasszon, fogyjon, maradjon karcsú, a Montignac-módszer legjobbjai egy könyvben, a tudományosan elismert módszer
Volketswil: Verl.-Gemeinschaft az Europ számára. Ed., 2001
320 p. Grafikonral. Darst. 25 cm-es példány jó állapotban, aláhúzva a szövegben, 16227 Nyelv: német Súly grammban: 640 Gr.-8 °, kötött kiadás, keménytáblás/karton borító. Jól. Termékszám: 5067474.

Montignac, Michel:
A legjobb receptjeim. hogy örökké karcsú maradjon. Több mint 200 ízletes vékony recept. A franciaből fordította Claude Michel. - (= Montignac - egyél és fogyj).
Volketswil. Publishing Association for European Editions, 2003