Hessmann Anita vércsoportos étrendje - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (21)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Összes
- Új
- Antikvár/használt
- Első kiadás (2)
- Aláírva
- Porzsák
- Ajánlat fényképe (10)
- Minden fizetési mód
- Előleg (14)
- Banki tervezet
- Bár (7)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (15)
- Utánvétes fizetés
- Postautalvány
- Banki átutalás (14)
- Számla (15)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és felett (20)
- (16)

Anita, Hessmann -Kosaris:
A vércsoportos diéta
Puhakötés. 140 oldal Németországon belül, méretétől/súlyától függően, nagy levélként, könyvként és postai úton vagy DHL-ben küldött áruként. Az áfa-azonosítóval ellátott számlákat minden szállítás tartalmazza. Nyelv: német Súly grammban: 160. Jó. Cikkszám: 720179.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos étrend - az életerő áttörő táplálkozási programja
Goldmann Verlag, megjelenési hely: Mьnchen, 2000
Puhakötés. Kötés: papírhátú. ISBN 3442162831 - puhakötésű, jó állapotú - megjelenés éve: 2000 - papírkötésű, 140 oldalas. Tárgymutató: 166. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 103937.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos diéta. A vitalitás, a jó közérzet és a karcsú alkat számára az úttörő táplálkozási program.
Mosaik bei Goldmann, München, 2000
Puhakötés. Nyelv német, nagyon jó tiszta állapotú, mint az új. Mintha új lenne. Termékszám: 009584.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos diéta. A vitalitás, a jó közérzet és a karcsú alkat számára az úttörő táplálkozási program.
Mozaik Goldmannban, München, 2000
Puhakötés. Nyelv német, nagyon jó tiszta állapotú. 1. kiadás. Mintha új lenne. Rendelési szám: 037819.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoportos diéta
Puhakötés. 110 oldal 8207 Nyelv: német Súly grammban: 259. Nagyon jó. Rendelési szám: 15891.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoportos diéta
Puhakötés. 110 oldal 92814M Nyelv: német Súly grammban: 259. Jó. Rendelési szám: 177260.

Heßmann Anita -Kosaris
A vércsoportos diéta
Mosaik Mьnchen 1998/2000 Obr 111 oldal ill., Cikkszám: Kar35917.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoport diéta (mozaik útmutató - egészségügyi útmutató)
Puhakötés. 110 oldal A2Q5R382 Nyelv: német Súly grammban: 259. Nagyon jó. Rendelési szám: 299082.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoport diéta (mozaik útmutató - egészségügyi útmutató)
Puhakötés. 110 oldal; 204107M Nyelv: német Súly grammban: 257. Nagyon jó. Cikkszám: 340043.

Kosaris-Hessmann, Anita
A vércsoportos étrend: A vitalitás, a közérzet és a karcsú alkat megújító táplálkozási programja
Jó példány az olvasáshoz. Puha fedél. 111 p., Számos illusztrációval. Jól. D'article: 043771.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos étrend - az életerő, a közérzet és a karcsú alkat számára az úttörő táplálkozási program
Mosaik Verlag, kiadás helye: Mьnchen, 1998
Puhakötés. Puhakötésű borító. ISBN 3576112162 - puhakötésű, jó állapotú - megjelenés éve: 1998 - papírkötés illusztrációkkal és 110 oldal. Tárgymutató: 166. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 125239.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoportos diéta. A vitalitás, a jó közérzet és a karcsú alkat számára az úttörő táplálkozási program.
München, Mosaik Verlag., 2000
21 cm, 111 oldal, számos illusztrációval, papírkötésben. enyhe kopásnyomok, jó vagy nagyon jó állapotú. Nyelv: német. Cikkszám: 7263AB.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos étrend Az úttörő táplálkozási program a vitalitás, a közérzet és a karcsú alkat érdekében.
Mosaik-Verlag, München, 1998
Puhakötés, nyelv: német, 111 oldal, olvasatlan, enyhe nyomok: "Mi köze van a vércsoportomnak a táplálkozáshoz? Vagy talán azzal, hogyan tudnék egyszer és mindenkorra megszabadulni a felesleges kilóimtól? Egyáltalán miért számít a vércsoportom? játék?" - A fogyni vágyók többsége így vagy hasonlóan reagál, először hallva, hogy állítólag összefüggés van a vércsoport és a csúnya flab között. Cikkszám: 2457.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoportos étrend az úttörő táplálkozási program az életerő, a közérzet és a karcsú alkat érdekében
Puhafedeles gokart. 16 * 21 cm. 111 oldal, életkorral kapcsolatos, nagyon jó állapotú 200413418 Nyelv: német Súly grammban: 250. Jó. Rendelési szám: 104068.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoport-diéta: A vitalitás, a közérzet és a karcsú alkat megújító táplálkozási programja - frissített kiadás
Puhakötés. 288 oldal 10253M Nyelv: német Súly grammban: 259. Elfogadható. Rendelési szám: 93228.

Hessmann-Kosaris, Anita
Vércsoport diéta, Az. Az úttörő táplálkozási program a vitalitás, a jólét és a karcsú alkat érdekében. Frissített kiadás.
Dobozos. 13x19 cm, 2009, 1. kiadás, 287 oldal, o./Állapot: Jó. A borító dörzsölődött, enyhén szennyezett volt, az elülső rész pedig ráncfelvarrással a könyv sarkában. Gerinc olvasási ráncokkal. A könyvtömb minimálisan szennyezett. Tökéletes belül. Csak egy tökéletesen Önhöz szabott táplálkozási programmal nyerheti meg a többletkilók elleni küzdelmet, és egészséges és produktív maradhat. Tudományos vizsgálatok kimutatták, hogy a test a táplálékot a vércsoporttól függően különböző módon veszi fel és dolgozza fel. (Gek. Blurb). [Egészség; Nutriciуn; Alimentaciуn]. - 10% de DESCUENTO en most 33 aniversario a partir de hoy, lunes 23 y hasta el prуximo lunes 30 de noviembre! (Incluido en precio indicado) NINCS TE LO PIERDAS! 10% KEDVEZMÉNY a 33. évfordulónk alkalmából november 23. hétfő és november 30. hétfő között! (az ára tartalmazza) NE HAGYJA EL! 10% KEDVEZMÉNY a bonni La Librerna 33 évének megünneplésére november 23. hétfőtől november 30. hétfőig! (benne van a feltüntetett árban) NE HAGYJA EL! 280 gramm, jó. D'cikk: 205670.

Hessmann-Kosaris, Anita
A vércsoportos étrend: az életerő, a közérzet és a karcsú alkat megújító táplálkozási programja/Anita Heßmann-Kosaris
Keménykötésű. Kiadás: átdolgozott. Puhakötéses kiadás Terjedelem/formátum: 139 oldal: grafikon. Darst., 19 cm Megjegyzések: A Mosaik-Verlag, München engedélye Kötés típusa és eredeti eladási ár: dobozban: 12,90 DM, S 94,003-442-16283-1 dobozban: 12,90 DM, S 94,00 Tárgy: gyógyszer, 40 háztartás, főzés, hotel és Vendéglátóipari kereskedelem A vércsoport meghatározza, hogy az élelmiszer mennyire jól vagy rosszul szívódik fel és dolgozza fel a szervezet. Anita HeЯmann-Kosaris az ételeket vércsoport-specifikus osztályokra és tolerancia kategóriákra osztotta, világos és hozzáértő információkat nyújt a táplálkozás és a vércsoport kapcsolatáról, és számos finom, kellemes receptet kínál, amelyek fitté és karcsúvá teszik Önt. Gondosan gondozott példány, csak kis nyomokban olvasható. Szívesen megrendelheti könyvét számlával. Jól. Rendelési szám: L00049212.

Heßmann -Kosaris, Anita:
A vércsoportos diéta. A szerző bevezetőjével. A vitalitás, a jó közérzet és a karcsú alkat számára az úttörő táplálkozási program. - (= egészségügyi útmutató).
München: Mosaik Verlag, 1998