Dr. atkins diéta forradalom az atkins-tól - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (16)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Összes
- Új
- Antikvár/használt
- Minden fizetési mód
- Előleg (7)
- Banki tervezet
- Bár (5)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (9)
- Utánvétes fizetés
- Postautalvány
- Banki átutalás (8)
- Számla (12)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és felett (15)
- (11)

Atkins, Robert
Dr. Atkins Energy Diet - A diéta forradalma a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen
Goverts Verlag, kiadás helye: Frankfurt, 1977
Könyv. Kötés: keménytáblás. Keménykötésű kötés jó állapotban - jó kabát porvédő - megjelenés éve: 1977 - könyv 262 oldalas Index: Konyha 150 0,0. Porzsák: kielégítő. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 176594.

C. Atkins, Robert:
Diéta forradalom - egyél jól, érezd jól magad és fogyj Dr. Atkins
Puhakötés. 284 oldal Fischer 1988: Robert C. Atkins - tb C0-0JIU-YPTQ Nyelv: német Súly grammban: 159. Jó. Cikkszám: 128992.

Atkins, Robert C.:
Dr. Atkins Energy Diet. A diéta forradalma a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen.
Keménykötés OSU-val. 272 oldal jó állapotban, kissé megbarnult, OSU szakadt és foltos a szélén, teteje barna foltokkal vágott. ISBN: 9783774004832 Nyelv: német Súly grammban: 415. Jó. Cikkszám: 537798.

Atkins, Robert C.:
Dr. Robert C. Atkins Diet Revolution A kalóriatartalmú út az egészséges szépség felé,
Frankfurt am Main: Fischer-Taschenbuch-Verl., 2001
283 p., Erős kopásjelek, összeragasztott lapok, nyelv: német Súly grammban: 300 szabványos könyvformátum, puhafedeles/puhafedeles, német első kiadás elfogadható. Rendelési szám: 247802.

Atkins Robert, C.:
Dr. Robert C. Atkins Diet Revolution: A magas kalóriatartalmú út az egészséges szépség felé.
Frankfurt (am Main): Goverts-Krьger-Stahlberg, 1974
Keménykötésű kiadás. Keménykötésű könyvklub kiadás. Szállítás Németországon belül, méretétől/súlyától függően, nagy levélként vagy könyvként, és postai úton vagy DHL-ben. Az áfa-azonosítóval ellátott számlákat minden szállítás tartalmazza. Nyelv: német Súly grammban: 440. Jó. Rendelési szám: 786515.

Atkins, Robert C.
Dr. Atkins energia-étrendje: d. Diéta forradalom a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen
Minden vászon. Atkins, Robert C.: Tétel leírása: Shirley Linde. D-től. Amerikai. továbbítják és szerkeszteni írta Ursula von Wiese Frankfurt am Main: Goverts, 1978. 271 S .: graph. Darst., 21 cm, eredeti karton, eredeti borító, bekötve. Enyhe kopásjelekkel, egyébként jó állapotban. 0136 ISBN: 3774004838. Nagyon jó, kissé kopott. 1. kiadás. Nagyon jó. Termékszám: 3134974664.

Atkins Robert, C., Fran Gare és Helen Monica:
Dr. Atkins Diet Revolution. A magas kalóriatartalmú út az egészséges szépség felé
Goverts Krьger Stahlberg Verlag, 1985
Keménykötésű kiadás. A Book Broker Berlin 340 oldalnyi médiacikkje mindig használható, rendezett állapotú. Ez a cikk a következő tulajdonságokkal rendelkezik: Sötétített/tiszta oldalak szilárd kötéssel. A porzsákon kopás jelei vannak. Borító kissé poros. Nyelv: német Súly grammban: 440. Jó. Termékszám: 660630380.

C. Atkins, Robert és Shirley Linde:
Dr. Atkins Energy Diet. A diéta forradalma a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen
Keménykötésű kiadás. 240 oldal Goverts - 1. kiadás. 1978: Robert C. Atkins - gb + Su 3A-9U2X-56IL Nyelv: német Súly grammban: 481. Jó. Rendelési szám: 192130.

Atkins, Robert C./Linde, Shirley:
Dr. Atkins Energy Diet. A diéta forradalma a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen. Az amerikaitól.
271 oldal. Kartonszalag porszóróval. Jó példány. Nyelv: német. Cikkszám: 83266DB.

Robert C. Atkins, Shirley Linde
Dr. Atkins Energy Diet. A diéta forradalma a stressz, a depresszió és a kimerültség ellen. Végrehajtási nyilvántartás, jegyzet.
Goverts/Fischer Verlag Frankfurt/Main, 1978
272 oldal, 207x125x30 mm, súly 420 g, világossárga vászon karton borító, sötétzöld porvédő kabát, minimális kopásjelek, egyébként nagyon jó állapotban Súly 520 g Tudomány, táplálkozás, étel, hipoglikémia, egészség, betegség, cukor stressz teszt, fogyás, vitaminok és nyomelemek, ásványi program, fáradtság, Elhízás, magas vércukorszint, gyermekétkeztetés, étrend forradalom, szénhidrát táblázat, életmód, étkezési szokások, cukorbetegség, folsav, szívbetegségek, gyógyszerek, élelmiszeripar, C-vitamin, trigliceridek. Cikkszám: Rend. AT 2276-1259.