Thienemanns diétás szakácskönyvek diéta - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (28)
  • Magazinok és folyóiratok
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Összes
  • Új
  • Antikvár/használt

  • Első kiadás (1)
  • Aláírva
  • Porzsák
  • Ajánlat fénykép (13)

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (8)
  • Banki tervezet
  • Bár (5)
  • Csoportos beszedési megbízás (1)
  • PayPal (21)
  • Utánvétes fizetés
  • Postautalvány
  • Banki átutalás (19)
  • Számla (25)

  • Minden eladó
  • és magasabb
  • és magasabb
  • és magasabb
  • (20)

szakácskönyvek

Steigerwaldt, F.:

Diéta cukorbetegséghez Thienemann diétás szakácskönyvei

Stuttgart, Thienemanns Verlag, 1962

kartonozott. 111 pp Nyelv: német. Jól. Cikkszám: 63819.

diéta

Voit, K.:

Diéta elhízás esetén; Thienemann diétás szakácskönyvei;

Puhakötésű; 31 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli; A vágás és a borítás kissé koszos; az életkor miatt a papír világos barnulása; a könyv egyébként jó állapotban van. Nyelv: német Súly grammban: 80. Jó. Rendelési szám: 1624283.

thienemanns

Brogsitter, Ad. M .:

Diéta köszvényes betegek számára; Thienemann diétás szakácskönyvei;

Puhakötésű; 24 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli; A vágás és a borítás kissé koszos; az életkor miatt a papír világos barnulása; a könyv egyébként jó állapotban van. Nyelv: német Súly grammban: 80. 2. kiadás Jó. Rendelési szám: 1624276.

diéta

Ed. Zwehl, Dr. med. Thekla:

Diéta köszvényes betegek számára - sorozat: Thienemanns diéta szakácskönyvek -

Stuttgart Verl. Thienemanns, 193 körül?.

23 oldal a fő ételek és italok húgysav- és fehérjetartalma, purinmentes ételek, diéta támadásban, köszvényes betegek kalóriaigénye, ételösszetétel stb., Me 18619 Nyelv: német Súly grammban: 300 Oppbd., 1 laza réteg, egyébként tökéletes. 3. kiadás. Cikkszám: 18625.

thienemanns

Voit, Kurt:

Diéta elhízáshoz Thienemann diétás szakácskönyvei. 9.

Stuttgart, Thienemann, 1954

32 oldal Korábbi Könyvtári másolat bélyegzővel és aláírással. Még mindig JÓ állapotban van, néhány látható kopásjel, a borító megdörzsölődött, az oldalak kissé megsárgultak. Kisebb jelölések lehetségesek. Ez a könyv egy élelmiszertudományi könyvtár állományából származik. Több száz ilyen könyv van raktáron, csak vegye fel velünk a kapcsolatot, ha érdekli. Nyelv: német Súly grammban: 330. Cikkszám: 706302.

zvab

Grote, Louis Ruyter Radcliffe:

Diéta cukorbetegség esetén. Thienemann diétás szakácskönyvei. 6.

Stuttgart, Thienemann, 1955

64 oldal előbbi Könyvtári másolat bélyegzővel és aláírással. Még mindig JÓ állapotban van, néhány látható kopásjel, a borító megdörzsölődött, az oldalak kissé megsárgultak. Kisebb jelölések lehetségesek. Ez a könyv egy élelmiszertudományi könyvtár állományából származik. Több száz ilyen könyv van raktáron, csak vegye fel velünk a kapcsolatot, ha érdekli. Nyelv: német Súly grammban: 330. Cikkszám: 706301.

diéta

Prof. Dr. Dr. F. Steigerwaldt

Diéta cukorbetegséghez 6. Thienemann diétás szakácskönyvei .

Puhakötés. Állapotinformáció életkor szerint. Azonnali szállítás Németországból. A cikk súlya legfeljebb 500 g. 111 oldal. Takarja vissza kicsi. Elszíneződés. nagyon jó. Termékszám: 5539479 s.

zvab

Becher, Erwin:

Diéta szívbetegségek és keringési rendellenességek esetén; Thienemann diétás szakácskönyvei;

Puhakötésű; 40 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli; A vágás és a borítás kissé koszos; az életkor miatt a papír világos barnulása; a könyv egyébként jó állapotban van. Nyelv: német Súly grammban: 80. 3. kiadás Jó. Rendelési szám: 1624282.

diétás

Becher, Erwin:

Diéta szívbetegségek és keringési rendellenességek esetén. Thienemann diétás szakácskönyvei

Stuttgart: Thienemann, 1950

Puha kötésű/puhafedeles. 40 oldal; 8 jó példány Nyelv: német Súly grammban: 350. 32. - 34. ezer. Jó. Cikkszám: 41570.

diétás

Aschenbrenner, dr.

Diéta - a gyomor és a nyombél betegségei ellen - Thienemann diétás szakácskönyvei

Stuttgart: Thienemanns, 1938, 1938

Puha fedél. Kötés: Puhakötésű. Könyv állapota: kielégítő. Ajánlatos és informatív 56 oldalas füzet. Tárgymutató: 166. Cikkszám: 028408.

szakácskönyvek

Becher, Erwin:

Diéta vese- és húgyúti betegségek esetén; Thienemann diétás szakácskönyvei;

Puhakötésű; 46 oldal; Az itt felajánlott könyv egy részben feloldott tudományos könyvtárból származik, és a megfelelő jelöléseket (hátsó címke, intézeti bélyegző) viseli; A vágás és a borítás kissé koszos; az életkor miatt a papír világos barnulása; a könyv egyébként jó állapotban van. Nyelv: német Súly grammban: 100. 4. kiadás Jó. Rendelési szám: 1624277.

thienemanns

BRAUCHLE, ALFRED:

Diéta nyers és vegetáriánus ételekkel. Thienemann diétás szakácskönyvei. 4.

Stuttgart, K. Thienemanns Verlag, 1952

46 oldalas előbbi Könyvtári másolat bélyegzővel és aláírással. Még mindig JÓ állapotban van, néhány látható kopásjel, a borító megdörzsölődött, az oldalak kissé megsárgultak. Kisebb jelölések lehetségesek. Ez a könyv egy élelmiszertudományi könyvtár állományából származik. Több száz ilyen könyv van raktáron, csak vegye fel velünk a kapcsolatot, ha érdekli. Nyelv: német Súly grammban: 330. Cikkszám: 706296.