Elhízási pszichoterápia - ZVAB
- Minden típusú termék
- Könyvek (12)
- Magazinok és folyóiratok
- képregény
- évfolyamok
- Művészet, grafika és poszterek
- Fényképek
- kártyák
- Kéziratok és
Papír régiségek
- Első kiadás (4)
- Aláírva
- Porzsák
- Ajánlat fényképe (4)
- Minden fizetési mód
- Előleg (10)
- Banki tervezet
- Bár (4)
- Csoportos beszedési megbízás
- PayPal (9)
- Utánvétes fizetés
- Postautalvány
- Banki átutalás (12)
- Számla (11)
- Minden eladó
- és magasabb
- és magasabb
- és magasabb
- (11)

Uszkár, Volker:
Elhízás (előrehaladás a pszichoterápiában/gyakorlati kézikönyvek)
83 oldal kopás jeleivel. Szállítás Németországon belül, méretétől/súlyától függően, nagy levélként vagy könyvként, és postai úton vagy DHL-ben. Az áfa-azonosítóval ellátott számlákat minden szállítás tartalmazza. Nyelv: német Súly grammban: 200 Paperback, méret: 16,7 x 0,8 x 24,1 cm. 1. kiadás 2003. Jó. Rendelési szám: 767881.

Sandra Becker
Az elhízás pszichoterápiája: interdiszciplináris diagnosztika és differenciálterápia
Kohlhammer W. 2015. március, 2015
Puhakötés. Új termék - az elhízás kezelése kihívást jelent a komplex multifaktoriális genezis miatt. Az iránymutatáson alapuló terápiás koncepciót az érintett személy egyéni igényeihez és problémás területeihez kell igazítani, és függ az elhízás mértékétől, a fizikai szövődmények és a pszichés társbetegségek jelenlététől, valamint a beteg motivációs tényezőitől. . A gyakorlatorientált könyv áttekintést nyújt a diagnosztikai eljárásról, a differenciált terápia létrehozásáról és az elhízás jelenlegi kezelési irányelveiről. A hangsúly egy kognitív-viselkedési terápiás útmutatóra vonatkozik elhízott betegek kezelésére, akiknek a testtömeg-indexe 30-40 kg/m. A munkaanyagok az internetről további anyagként letölthetők. 145 pp német. Új. Cikkszám: 9783170230620.

Hilbert, Anja (szerző), Anne (szerző) Brauhardt és Simone (szerző) Munsch:
Túlsúly és elhízás útmutató: információ az érintettek és családjaik számára. Anja Hilbert, Anne Brauhardt, Simone Munsch/tanácsadó a pszichoterápia előrehaladásának sorozatáról; 35. évfolyam
Puhakötés. 79 oldal; 21 cm olyan jó, mint az új. ISBN 9783801727611 Nyelv: német Súly grammban: 139. [1. Kiadás]. Mintha új lenne. Rendelési szám: 1107466.

lebow, d. Michael
elhízás, pszichoterápia és túlsúly utókezelése felnőtteknél.
Verlag hans huber, bern - gцttingen - toronto - seattle, 1991
Puhakötés. nagy oktáv papírkötésű. nagyon jó példa. olvasatlan-menta-állapot-friss a kiadótól fehér bézs kék illusztráció. brosúra, 152 oldal néhány grafikonnal és táblázattal. az angolból írisz gutmann. 460 gramm. 1 kiadás Jól. Cikkszám: 22099X.

LeBow, Michael D.
Elhízottság. Pszichoterápia és utókezelés elhízás esetén felnőtteknél
23 cm, 152 oldal, puha borító, kissé dörzsölve, összességében nagyon jó állapotú - belső: U rekesz - 259 g. Cikkszám: 11971.

Isa Sammet
Elhízás: interdiszciplináris kezelés és pszichoszomatikus perspektíva (pszichoterápia a pszichiátriában és a pszichoszomatikában)
Puhakötés. Használt - hasonlóan az új Olvasatlanokhoz, a teljes példány nagyon jó állapotban van, mint visszaküldött (hibás másolat). - Az elhízás világszerte nőtt az elmúlt években. A szomatikus és pszichológiai másodlagos betegségek rontják az érintettek életminőségét. Ebben a kötetben az interdiszciplináris diagnosztika és terápia kiválasztott aspektusait szemléltetjük eset-orientált és gyakorlati módon, figyelembe véve az elhízás kutatásának jelenlegi eredményeit. A középpontban a bariatrikus sebészeti terápia pszichoszomatikus aspektusai állnak. 164 pp német. Használt. Cikkszám: INF1000057477.

Humer, Elke Carina:
Pszichoterápia elhízás ellen. a logoterápia és a viselkedésterápia alkalmazásának vizsgálata.
1. kiadás. 21 cm. XIII, 137 o. Puhakötésű. Feladás Németországból/Németországból légipostán keresztül. A borító összeomlott, ezért a hibás másolat pecsétes, egyébként nagyon jó állapotú. Tökéletlen másolat az enyhén ütköző borítás miatt, ezen kívül nagyon jó állapotban. Bélyeges. BestMasters. Nyelv: német. Rendelési szám: 7406IB.

Elke Carina Humer
Az elhízás pszichoterápiája: A logoterápia és a viselkedésterápia alkalmazásának vizsgálata
Springer-Verlag GmbH 2019. augusztus, 2019
Puhakötés. Új termék - a kóros túlsúly (elhízás) a 21. század egyik legsúlyosabb egészségügyi problémája Az elhízás az életminőség csökkenésével, valamint a testi és lelki betegségek fokozott kockázatával jár. Elke Carina Humer okokkal, valamint általános kezelési és pszichoterápiás módszerekkel foglalkozik, különös tekintettel a viselkedésterápiára. Ezenkívül elvégzi az elhízás egzisztenciális elemzését, és elmagyarázza a logoterápia és az egzisztenciális elemzés lehetőségeit az elhízás pszichoterápiájában. A viselkedésterápiát jelenleg a választott pszichoterápiás módszernek tekintik. A logoterápia és az egzisztenciális elemzés azonban kiegészítheti a klasszikus, bevett terápiás programokat - különösen a motiváció és a relapszus megelőzés kritikus szakaszában. 137 pp német. Új. Termékszám: 9783658275389.

Hans-Christian Kossak (Szerző)
Hipnózis tankönyv pszichoterapeuták és orvosok számára. Audio CD-ROM (keménytáblás) pszichiátria Pszichoterápia Elhízás Szorongás Asztma Relaxációs pánik Mentális zavar Pszichoterápiás dohányzásról való leszokás Fájdalom Viselkedési terápia Orvostudományi Gyógyszertári Klinika Gyakorlat Hans-Christian Kossak (Szerző) A hipnózis egy kipróbált és bevált módszer, amelyet már számos kultúrában alkalmaztak. A frissített és teljesen átdolgozott tankönyv számos példa, terápiás terv és alkalmazási tipp felhasználásával kínál lehetőséget a pszichoterapeutáknak, orvosoknak és fogorvosoknak a hipnózis megtanulására és alkalmazására. A legújabb kutatások azt mutatják, hogy a hipnózis és a viselkedésterápia kombinációja rendkívül hatékony. A fájdalomcsillapítók és a kábítószerek alternatívájaként is használható. A szerző kognitív-viselkedési megközelítésében a hipnózis az ügyfél hozzáállását és elvárásait használja fel. - I. rész: A hipnózis története - II. Rész: A hipnózis jelzése - III. Rész: Gyakorlat
Beltz kiadás: 4., teljesen átdolgozott kiadás, Beltz

Le Bow, Michael D. (Szerző):
Elhízás: pszichoterápia és az elhízás utókezelése felnőtteknél. Michael D. LeBow. Angolból fordítva. írta: Iris Gutmann/Huber Psychology Practice.
gokart. 152 pp .; 23 cm-es szöveg tiszta másolat. Kis, már korábban birtokolt bélyeg a lepkében. Fedje le a tárolás enyhe jeleivel. A könyv sarkai kissé össze vannak ütközve. 699M Nyelv: német Súly grammban: 256. 1. kiadás Jó. Rendelési szám: 134811.