A családom és én szakácskönyv - ZVAB

  • Minden típusú termék
  • Könyvek (167)
  • Magazinok és folyóiratok
  • képregény
  • évfolyamok
  • Művészet, grafika és poszterek
  • Fényképek
  • kártyák
  • Kéziratok és
    Papír régiségek

  • Minden fizetési mód
  • Előleg (111)
  • Banki tervezet
  • Bár (73)
  • Csoportos beszedési megbízás (2)
  • PayPal (83)
  • Utánvét (3)
  • Postautalvány
  • Banki átutalás (92)
  • Számla (155)

  • Minden eladó
  • és magasabb
  • és magasabb
  • és magasabb
  • (151)

Kiadja a Családom és én

Bennfentes szakácskönyv

Keménykötésű. DIN A4 formátum, az első német szakácskönyv. Az ínyencek kedvenc étlapjai a kommunikációtól és a reklámtól, 128 oldal, színes képekkel, porvédő nélkül. Jó-nagyon jó. Cikkszám: BN6208.

szakácskönyv

A családom és én

mediterrán konyha. Könnyű és fűszeres. 46 napos recept.

kl 8 °, szemlélteti. Eredeti prospektus, 100 oldal, a borításon és a betéten kisebb kopásjelek, a betét tiszta és szilárd, számos színes illusztrációval, 10/2010. Füzet német 300g. Cikkszám: 54418.

családom

Saját, családom és én:

Saláták - könnyű, friss és nagyon könnyű

FMC Magazin Verlag GmbH, 1996

Keménykötésű kiadás. 95 oldal, számmal 22 cm ábra, példány jó állapotban, 15341 Nyelv: német Súly grammban: 200. Jó. Termékszám: 5045862.

szakácskönyv

A "Családom és én" szerkesztőség:

Party wok szakácskönyv. Receptek.

papírkötésben. 64 p. Kissé megbarnult, egyébként jó. Nyelv: német Súly grammban: 150. Jó. Termékszám: 518162.

családom

A családom és én

Kínai főzés Németországban

Burda GmbH, Offenburg. 1983. 126 8. o. színes táblákkal és számos Szöveg ábra Pp-1). Cikkszám: 3M503.

szakácskönyv

a családom és én

Egészségesebben főz, kevesebb pénzért Szakácskönyv a német konyhai és háztartási magazinból, amelyet a tesztkonyha készített Meine Familie

Co-Publica Verlagsgesellschaft, München, 1975

Rendelési szám

a családom és én

Egészségesebben főz, kevesebb pénzért Szakácskönyv a német konyhai és háztartási magazinból, amelyet a tesztkonyha készített Meine Familie

Co-Publica Verlagsgesellschaft, München, 1975

zvab

A családom és én

A családom és én gyorsan és egyszerűen kijuthatunk a WOK-ból

HC. Cím: Könnyen és gyorsan a WOK-tól a családommal és én Súly: 190 g Kiadó: FMC Verlag Megjelenés: 2001. Nyelv: német Állapot: használt; Nagyon jó Leírás: 93 p., Ill., 26 cm keménytáblás, Antikvár példány nagyon jó állapotban. 1. kiadás. Olyan jó, mint új. Cikkszám: 0340m.

Rendelési szám

A családom és én:

Kávé és csokoládé A családom és az álmaim receptjei

8 °, papírkötésű. 99 oldal, számmal 20 cm ábra, jó állapotban, 21101 Nyelv: német Súly grammban: 140. Jó. Rendelési szám: 5082843.

Rendelési szám

A családom és én

Legyen karcsú - maradjon szép - lakoma a szépségnek - több mint 200 alacsony kalóriatartalmú recept

Kiadás helye: Hamburg Kiadás helye: Hamburg: Selbstverlag, 1973, 1973

Keménykötésű. Kötés: Kemény borítás. Könyv állapota: jó. Ajánlatos és informatív könyv illusztrációkkal és 92 oldalas. Tárgymutató: 150. Cikkszám: 052426.

családom

A család és én úgy értem:

Finom tészta konyha. Több mint 80 tesztelt recept

8. osztályú, keménytáblás/karton fedél. 96. o. Ábra: Jó állapotú könyv, 9885 Nyelv: német Súly grammban: 198. Jó. D'cikk: 3515884.

Rendelési szám

A családom és én értékesítünk

Gyors főzés szakembereknek - több mint 120 recept tesztelve

Saját kiadású, megjelenési hely: Offenbach, 1990

Könyv. Kötés: Kemény borítás. Kemény borító, puha, függőleges formátumban, jó állapotban - megjelenés éve: 1990 körül - könyv illusztrációkkal és 96 oldalas. Tárgymutató: Főzés, Küche 150. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 129278.

családom

A családom és én értékesítünk

Könnyű karcsúsítás - kombinált kúrák - 100 recept közül választhat

Saját kiadású, megjelenési hely: Offenbach, 1990

Könyv. Kötés: Kemény borítás. Kemény borítójú kötés jó állapotban - megjelenés éve: 1990 körül - könyv illusztrációkkal és 96 oldal. Tárgymutató: Főzés, Küche 150. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 129279.

családom

Hademar Bankhofer, családom és én -Kiadás

Természetes gyógyulás A-tól Z-ig. Útmutató és szakácskönyv egyben!

Puhakötés. Állapotinformáció életkor szerint. Azonnali szállítás Németországból. A cikk súlya legfeljebb 500 g. 98 oldal. Borító kissé elszíneződött. Jó. Cikkszám: 5317158 wi.

Rendelési szám

Barátnőm, a családom és én

Finom spanyol konyha

Bielefeld Verlag Hans-Peter Kock o.A.

127. o. 8 ° nagyon jó. Nagy betűtípus, sok színes fotó és fekete-fehér rajz. Súly grammban: 600. Cikkszám: 02070P.

Rendelési szám

A családom és én (összeállított kísérleti konyha)

Karcsúvá válni, szép maradni Én és a családom

Co-Publica Verlagsgesellschaft mbH, Hamburg, 1973

Karton szalag. 12 ° 92 S. Karton borító. 27 cm, oldala barnult, a hátán kopás jelei vannak. (BK803). Ünnep a szépségért. Karcsúnak lenni azt jelenti, hogy szép. És melyik nő nem akar szép lenni? Természetesen az étel együtt tartja a testet és a lelket, de nem mindig kell hatalmas mennyiséget enni. Próbálja ki fogyókúrás receptjeinket, és rájön, hogy lassan, de biztosan eléri az ideális súlyt. 450 gramm. Cikkszám: 2670.

Rendelési szám

Családom és én (szerkesztő), magazin:

Az enyhén friss hal mindig öröm

FMC Magazin Verlag München, 1997

8. osztályú, keménytáblás/karton fedél. 95 p. Számmal Ábra Könyv jó állapotban 14914 Nyelv: német Súly grammban: 205. Jó. Rendelési szám: 3531443.

családom

A családom és én. - Müller, Veronika:

Menük minden évszakhoz.

Co-Publica Verlagsgesellschaft (1974)., Mchn., 1974

Széles-8 °. 61 p. Számmal Textillustr., És 8 színes lemez. illusztráció. sejt. Orig.Pp. Öt három- és öt négyfogásos menüjavaslatot tartalmaz tavaszra, nyárra, őszre és télre az egyszerű családi összejövetelekhez és ünnepi alkalmakhoz. - Kötés kisebb kopásjelekkel. Tiszta belül. Cikkszám: 677.

Rendelési szám

Redden, Gabriele [szerk.]

A családom és én . A szakácskönyv. 1000 recept. 1000 kép.

AUGUSTUS VLG A VILÁG KÉPÉBEN, 2002

Megfelelő/jó: Könyv vagy porvédő kabát átlagos állapotban, nyomokkal, de teljes oldalakkal./Leírja az átlagos WORN könyvet vagy porvédőt, amelyen minden oldal szerepel. Rendelési szám: M03804361447-G.

családom

Redden, Gabriele [szerk.]

A családom és én . A szakácskönyv. 1000 recept. 1000 kép.

AUGUSTUS VLG A VILÁG KÉPÉBEN, 2002

Bél/Nagyon jó: Könyv vagy porvédő kabát, amelynek borításán, porvédő kabátján vagy lapjain kevés kopás látható./Leír egy könyvet vagy porvédő kabátot, amelyen a kötés, a kabát vagy az oldalak mutatnak bizonyos kopásjeleket. Rendelési szám: M03804361447-V.

Rendelési szám

s. a./Családom és én szerk.

4 szakácskönyv: mindenféle receptötlet. Könnyű ételek, friss és emészthető/finom ételek joghurtból, tejből és kvarkból/wellnessből mindent, hogy jól érezzék magukat/teljes étel. Mindenféle receptötlet. Új és gyors változatok

Moewig/Burda/A családom és én

Keménykötésű. NAGYON JÓ ÁLLAPOT. 4 szakácskönyv: mindenféle receptötlet. Könnyű ételek, friss és emészthető/finom ételek joghurtból, tejből és kvarkból/wellnessből minden, hogy jól érezzék magukat/teljes ételek. Mindenféle receptötlet. Új és gyors változatok. Különböző évek. Cikkszám: 66000.

Rendelési szám

Fedra, Barbara (közreműködő) és Birgitt, szerk. Micha:

Mennyei desszertek. Családom & I/Könyvek; 2013, 5. sz

München: MPI, Meine-Familie - & - Ich-Verl., 2013

8 °, papírkötésű. 99 p .: Számos Beteg.; 20 cm jó állapotban, 21429 Nyelv: német Súly grammban: 144. Jó. Rendelési szám: 5083837.

Rendelési szám

Krumbholz, Irmgard

Új zöldségkonyha - Több mint 250 egyszerű recept - "Családom és én szakácskönyv"

Burda Verlag, a kiadás helye: Offenburg, 1980

Könyv. Kötés: keménytáblás. Kemény kötésű, jó állapotban - megjelenés éve: 1980 - szakácskönyv illusztrációkkal és 120 oldalas. Index: Konyha 150 0,0. Könyv állapota: jó. Rendelési szám: 176668.

Rendelési szám

Családi slágerek (Computing Supplementa): Családom és én

Keménykötésű kiadás. Használt - nagyon jó hibás másolat, enyhe tárolási jelekkel, azonnali kiszállítással - mindenkinek vannak extra kívánságai, és mindenkinek tetszeni kell. Eset a Meine Familie & Ich új családi slágereire. Tele meglepő receptötletekkel, amelyek változatosságot teremtenek az asztalon, és nagyszerű íze van. A sóstól az édesig, a könnyedtől a kiadósig. A kis olvasók imádni fogják a csokoládé kvarkgolyókat, az idősebb olvasók a bárányt paradicsommal és fordítva. Ezenkívül sok más finom receptötlet és részletes, lépésről-lépésre szóló utasítás, amellyel az elkészítés sikerrel jár. 95 pp német. Használt. Cikkszám: INF1000090777.

szakácskönyv

Augustus Verlag

A családom és én . A szakácskönyv. 1000 recept. 1000 kép (keménytáblás)

Augustus Verlag kiadás: 1 (2002), 2002